کمیته رفاهی
 

مهاجرانی: سرعت تیمی پرسپولیس نسبت به فصل قبل کمتر شده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 216 ] - شنبه, 30 شهریور 1398
مهاجرانی: سرعت تیمی پرسپولیس نسبت به فصل قبل کمتر شده است

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه سرعت تیمی پرسپولیس نسبت به فصل قبل کمتر شده گفت: دربی 90 تقابل دو سبک متفاوت است. حشمت مهاجرانی با اشاره به در...

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه سرعت تیمی پرسپولیس نسبت به فصل قبل کمتر شده گفت: دربی 90 تقابل دو سبک متفاوت است.

حشمت مهاجرانی با اشاره به دربی تهران که فردا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، گفت: این دو تیم در دهه‌های گذشته بارها در شرایط مختلف مقابل هم قرار گرفته‌اند و دربی در هر شرایط برای همه پرسپولیسی‌ها و استقلالی‌ها حساس است. این بازی تقابل دو سبک متفاوت است و هر دو تیم برای فصل جدید با تغییر سرمربی مواجه شده‌اند. نمی‌توانم نتیجه را پیش‌بینی کنم ولی طبیعی است که هر دو تیم دنبال برد هستند تا موقعیت‌شان را بهتر کنند. قطعا برد در دربی می‌تواند پرسپولیس و استقلال را در بازی‌های بعدی در شرایط بسیار خوبی قرار دهد.

سرمربی پیشین تیم ملی در خصوص وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در سه بازی گذشته با آرامش بیشتری نسبت به حریف سنتی‌اش بازی کرد. با این حال سرعت تیمی این تیم نسبت به فصل گذشته کمتر شده، خصوصا زمانی که پرسپولیس در فاز حمله به محوطه جریمه حریف می‌رسد. سرعت حمله پرسپولیس در زمان مربیگری برانکو بیشتر بود ولی حالا پرسپولیس روی حفظ توپ تاکید دارد تا کنترل بازی را در دست داشته باشد.

مهاجرانی با اشاره به شرایط استقلال خاطرنشان کرد: استقلال برخلاف پرسپولیس، در کار تیمی، سرعت بدون منطق دارد و با این شرایط احتمال دارد که توپ را خیلی زود از دست بدهد. استقلال در این فصل با تغییرات زیادی مواجه شده و البته برخی نیازهای این تیم در جذب بازیکن برطرف نشد که می‌توان به نبود یک هافبک بازیساز اشاره کرد. استقلال از نیروی جوانی برخوردار است و با توجه به تغییرات زیادی که داشته، نیاز به زمان دارد. می‌توان به آینده این تیم امیدوار بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول