کمیته رفاهی
 

سیف: با نصب گیت های ورودی امنیت بالا رفته و شفافیت ایجاد می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 253 ] - شنبه, 16 شهریور 1398
سیف: با نصب گیت های ورودی امنیت بالا رفته و شفافیت ایجاد می شود

مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: با نصب گیت‌های ورودی در ورزشگاه آزادی امنیت بالا خواهد رفت و شفافیت مالی ایجاد می‌شود. قدرت‌الله سیف درمورد اقداما...

مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: با نصب گیت‌های ورودی در ورزشگاه آزادی امنیت بالا خواهد رفت و شفافیت مالی ایجاد می‌شود.

قدرت‌الله سیف درمورد اقداماتی که برای استانداردسازی ورزشگاه آزادی صورت گرفته است، اظهار داشت: واقعیت این است که خیلی‌ها مجموعه ورزشی آزادی را به استادیومش می‌شناسند؛ حتی خودم هم قبل از اینکه بیایم، بحث فوتبال بیشتر برایم مطرح بود. بهترین کاری که در این مدت صورت گرفته نصب گیت‌ها برای ورود به ورزشگاه است.

وی ادامه داد: با این اقدام نفراتی که به ورزشگاه می‌آیند، شناسایی می‌شوند و اگر مشکلی رخ دهد می‌توانیم با افراد برخورد کنیم یا محرومیت‌هایی درنظر بگیریم. ضمن اینکه با این شرایط امنیت ورزشگاه‌ هم بیشتر از قبل می‌شود. همچنین شفافیت در مباحث مالی هم از دیگر فواید نصب این گیت‌ها است، چراکه دستگاه‌های نظارتی به کمک آن می‌توانند میزان بلیت‌فروشی را بررسی کنند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: مردم باید کمک کنند تا این سیستم به خوبی راه‌اندازی شود. در گذشته همه چیز به شکل سنتی صورت می‌گرفت و به همین دلیل نمی‌توان توقع داشت که در یک شب همه چیز تغییر کند. مردم باید رعایت کنند و بلیت را از سایت تهیه کنند و منظم وارد ورزشگاه شوند تا مشکلی رخ ندهد. 

سیف درخصوص برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در سالن 12 هزار نفری آزادی، خاطرنشان کرد: حدود یک هفته است که سالن را به فدراسیون والیبال تحویل داده‌ایم و آنها هم در حال تجهیز سالن هستند. نگرانی‌هایی از بابت تداخل زمانی مسابقات با مسابقات فوتبال از جمله دربی وجود داشت که تاریخ دربی هم جابجا و این مشکل هم برطرف شد. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول