کمیته رفاهی
 

پرسپولیس مقابل تراکتور سردرگم و گُنگ بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 261 ] - شنبه, 9 شهریور 1398
پرسپولیس مقابل تراکتور سردرگم و گُنگ بود

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شکست این تیم مقابل تراکتور در هفته دوم لیگ برتر، گفت: انتظار می‌رفت پرسپولیس روانتر بازی کند اما بازیکنان سر...

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شکست این تیم مقابل تراکتور در هفته دوم لیگ برتر، گفت: انتظار می‌رفت پرسپولیس روانتر بازی کند اما بازیکنان سردرگم بودند.

حمید درخشان در خصوص باخت یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته دوم فصل نوزدهم لیگ برتر گفت: به نظرم برای پرسپولیس بازی خوبی نبود. پرسپولیس کمی بی برنامه، گنگ و سردرگم بود و نمی شد برنامه ای برای رسیدن به گل از این تیم دید.

وی تاکید کرد: پرسپولیس بازیکنان ارزشمندی دارد که سال هاست کنار هم بازی می کنند و انتظار می رفت روانتر باشند. این تیم به جز در یکی دو صحنه، موقعیت دیگری خلق نکرد و اینطور به نظر می رسید که بازیکنان دستپاچه و سردرگم هستند.

سرمربی پیشین پرسپولیس با بیان اینکه این تیم با شوت احسان حاج‌صفی غافلگیر شد و گل خورد، افزود: گابریل کالدرون در نیمه دوم سه مهاجم به تیم اضافه کرد ولی برنامه ای برای تغذیه این مهاجمان وجود نداشت. درست است که تعویض دو دفاع کناری و اضافه کردن دو مهاجم دیگر بخشی از پلن B پرسپولیس بود اما بخش دیگر این پلن شامل تغذیه کردن این مهاجمان می شود که ما برنامه ای ندیدیم.

درخشان یادآور شد: پرسپولیس در این مسابقه سراغ بازی مستقیم و غیر معقول رفت؛ برنامه ای که از مدافعان و دروازه بان تیم شروع می شد و باب میل تراکتور بود. به نظرم پرسپولیس باید بیشتر به کناره های زمین متمایل می شد و از مهاجمانش استفاده می کرد. پرسپولیس از این بازی مستقیم کمترین بهره را برد.

وی همچنین درباره اشتباهات بازیکنان تراکتور هم خاطرنشان کرد: این اشتباهات طبیعی بود. تراکتور مقابل قهرمان ایران بازی می کرد و می خواست با چنگ و دندان از گلش محافظت کند. برای همین بازیکنان آنها هم استرس داشتند.

پیشکسوت فوتبال ایران همچنین با اشاره به اعتراضات بازیکنان پرسپولیس به داور مسابقه و درگیری با بازیکنان حریف، گفت: اینکه استرس بازیکنان پرسپولیس بیشتر می شود، چیز خوبی نیست و باعث از دست رفتن تمرکز خواهد شد. به عنوان مثال بیرانوند در یک صحنه به بازیکن حریف حمله کرد. خطا روی دروازه بان یک چیز طبیعی است و بازیکنان باید کمک کنند آرامش در بازی حاکم شود.

درخشان در پایان گفت: این استرس بازیکنان پرسپولیس می تواند ناشی از تغییرات و یا پیامد شکست باشد. بازیکنان باید خویشتن دار باشند چون ممکن است به قیمت اخراجشان از زمین و لطمه خوردن بیشتر تیم تمام شود.

در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال، شامگاه جمعه تیم پرسپولیس در دیدار برابر تراکتورسازی با نتیجه یک به صفر متحمل شکست شد. این دیدار در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شد. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول