کمیته رفاهی
 

حماسه 8 شهریور در حافظه تاریخی تراکتور خواهد ماند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 227 ] - شنبه, 9 شهریور 1398
حماسه 8 شهریور در حافظه تاریخی تراکتور خواهد ماند

مالک باشگاه تراکتور از حضور حداکثر هواداران این تیم در دیدار با پرسپولیس تجلیل کرد. مالک باشگاه تراکتور در پیامی خطاب به هواداران تراکتور گفت: حماسه ای که پرش...

مالک باشگاه تراکتور از حضور حداکثر هواداران این تیم در دیدار با پرسپولیس تجلیل کرد.

مالک باشگاه تراکتور در پیامی خطاب به هواداران تراکتور گفت: حماسه ای که پرشورها در روز 8 شهریور آفریدند در حافظه تاریخی این باشگاه باقی خواهد ماند.

وی افزود: با وجود اینکه به دلیل پیگیری مسایل کلان امکان حضور در ورزشگاه یادگار امام (ره) میسر نشد ولی از کیلومترها دورتر حس و حال فراموش نشدنی ورزشگاه را احساس کرده و پیام های محبت آمیزتان را دریافت کردم.

وی اضافه کرد: موفقیت بزرگی که تیم فوتبال تراکتور به دست آورد جای تقدیر ویژه ای دارد که به جای خود انجام خواهد شد، لیکن گزارشاتی که پیش از آغاز و حین بازی از سکوها میرسید نوید روزهای درخشانی را میداد که فوتبال کشور به آن غبطه میخورد.

وی ابراز کرد: همانطور که وعده داده بودیم باشگاه را به سمت حرفه ای تر شدن میبریم که این مهم با مدیریت جدید در لایه های مختلف با موفقیت پیش می رود.

زنوزی مطلق گفت: امیدوارم تیم فوتبال تراکتور در روزهای پیش رو یا یاری هواداران حرفه ای خود طعم شیرین موفقیت را سلسله وار تجربه کرده و لبخند را بر چهره شما عزیزان نقاشی کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول