کمیته رفاهی
 

تحلیل حسین عبدی از شکست پرسپولیس مقابل تراکتور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 225 ] - شنبه, 9 شهریور 1398
تحلیل حسین عبدی از شکست پرسپولیس مقابل تراکتور

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با یک شکست نباید همه چیز را تمام شده قلمداد کرد. حسین عبدی درباره شکست پرسپولیس برابر تراکتور اظهار کرد: پرسپولیس در ...

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با یک شکست نباید همه چیز را تمام شده قلمداد کرد.

حسین عبدی درباره شکست پرسپولیس برابر تراکتور اظهار کرد: پرسپولیس در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشت و در بیشتر مواقع این تراکتوری‌ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و فرصت‌های خوبی برای گلزنی ایجاد می‌کردند. البته در طول بازی شاهد یک بازی درگیرانه درون میدان بودیم به طوری که وقتی بازیکنی توپی از دست می‌داد بازیکن تیم مقابل سعی می‌کردند دوباره آن توپ را پس بگیرند. همین امر هم سبب شد کار برای هر دو تیم سخت باشد و فرصت گل زیادی را نبینیم.

وی افزود: البته روی برخی عملکردها مثل شوت از راه دور فرصت‌های خوبی ایجادشد. مثلا گل تراکتور به همین شیوه به ثمر رسید. در این بازی بارها و بارها دیدیم که برخی بازیکنان هم با استفاده از ضربات ایستگاهی فرصت‌های خوبی را خلق کردند. البته بازی طوری بود که بازیکنی از بازیکن مقابلش عبور می‌کرد همه چیز تمام شده نبود و بازیکنان تیم مدافع سعی می‌کردند از عقب دوباره فشار بیاورند تا توپ را پس بگیرند واجازه ندهند فرصت گلزنی ایجاد شود که این نکته بسیار مثبتی در طول بازی بود.

عبدی در ادامه درباره آینده پرسپولیس هم گفت: نباید به خاطر یک باخت نگران باشیم. به هر حال هفته‌های ابتدایی چنین باخت‌هایی طبیعی است چون تیم‌ها هنوز شرایط ایده‌ال خودشان را پیدا نکرده‌اند. در بازی امروز تراکتور و پرسپولیس هر دو محتاط بازی می‌کردند و تراکتور فقط با یک شوت از راه دور توانست دروازه را باز کند. به همین خاطر می‌گویم باید به آینده امیدوار باشیم. پرسپولیس قطعا می‌تواند این شکست را فراموش کرده و به آینده امیدوار باشد.

او در ادامه درباره جونیور بازیکن برزیلی پرسپولیس هم گفت: او بسیار کم بازی کرد واز الان نمی‌توانیم درباره‌اش اظهار نظر دقیقی داشته باشیم. باید اجازه دهیم زمان بگذرد تا بتوانیم ببینیم آیا بازیکن خوبی است یا نه.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول