کمیته رفاهی
 

آقای کالدرون برف تهران را می بینید؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 260 ] - شنبه, 9 شهریور 1398
آقای کالدرون برف تهران را می بینید؟

در شرایطی که سرمربی پرسپولیس قصد داشت نشست بدون حاشیه‌ای را در پایان بازی برابر تراکتور پشت سر بگذارد، سوالی جنجالی باعث نیمه کاره ماندن این نشست شد. گاب...

در شرایطی که سرمربی پرسپولیس قصد داشت نشست بدون حاشیه‌ای را در پایان بازی برابر تراکتور پشت سر بگذارد، سوالی جنجالی باعث نیمه کاره ماندن این نشست شد.

گابریل کالدرون در دومین بازی فصل برابر تراکتور شکست خورد تا نشست خبری را با سوالات جنجالی خبرنگاران پشت سر بگذارد.

سرمربی آرژانتینی سرخپوشان در ابتدای صحبت‌هایش درباره شرایط این بازی و شکستی که متحمل شده‌اند گفت: ما امروز بازی خیلی خوبی انجام دادیم. در دقیقه 45 اشتباه کردیم و گل خوردیم. وقتی در این بازی‌ها گل می خورید این مشکلات پیش می آید. در نیمه دوم همه تلاش خودمان را کردیم که بازی مساوی شود اما نشد اما من از تیمم راضی هستم.

وی در واکنش به این سوال که چرا تیمش اصرار به سود بردن از ارسال‌‎ها داشت گفت: دو تفاوت در این سوال وجود دارد. ما سانترهای بلندی انجام دادیم و من از این کار خیلی خوشم نمی آید. تا جایی که می توانیم در زمین از فضاهای کنار زمین استفاده می کنیم.

کالدرون در پاسخ به اینکه آیا جو استادیوم تاثیری در شکست تیمش داشته گفت: هواداران تبریزی حمایت خوبی از تیم خودشان کردند اما تیم من به این جو عادت دارد. ما اشتباه کوچکی کردیم و تراکتور از این بازی استفاده کرد. مطمئنا این بهترین کار برای ریختن توپ روی سر فورواردها نیست اما در اواخر بازی باید از این کار استفاده کرد. ما 85 دقیقه بازی خوبی انجام دادیم.

مربی پرسپولیس درباره تعویض‌هایش نیز اینچنین به دفاع از خود پرداخت و گفت: همه تعویض های ما برای قدرت هجومی تیم بود. وقتی از حریف عقب بودیم این کار را انجام دادیم و گرنه هیچ دلیلی برای تعویض ها نبود و همه تعویض های ما تاکتیکی بود.

کالدرون درباره جنگ فیزیکی در خط میانی و استفاده از بشار در ترکیب نیمه دوم گفت: بشار بازیکن سرعتی است و در تک به تک ها موفق است. با آمدن بشار بازی ما هجومی تر شد.

وی در خصوص اینکه تیمش نسبت به گذشته نمایش شادابی را اجرا نمی‌کند گفت: با حرف شما موافق نیستم. وقتی ما می بازیم شما می توانید هر حرفی را مطرح کنید. روی این تیم سرمایه گذاری شده و سطح تیم خیلی خوب است. بازیکنان هر روز تلاش می کنند تا موفق باشند. بودجه ما نسبت به سایر تیم‌ها کم بوده اما با این شرایط وضعیت تیم ما خوب است.

کالدرون ادامه داد: ما در نیمه دوم هجومی بودیم و باعث شد تا تراکتور به ضد حمله روی آورد. به همین دلیل بازی ما هجومی شد. تراکتور دفاع می کرد و ضد حمله می زد و به همین خاطر وقت هم تلف کردند.

پایان نشست خبری اما با سوالی جنجالی از کالدرون همراه بود و سرمربی آرژانتینی بعد از اینکه با سوالی درباره اینکه با این شرایط آیا برف تهران را خواهد دید یا خیر، بدون اینکه پاسخی بدهد از صندلی خود برخاست و محل نشست را ترک کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول