کمیته رفاهی
 

آینده آذری با استقلال گره می خورد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 255 ] - شنبه, 9 شهریور 1398
آینده آذری با استقلال گره می خورد؟

نام سعید آذری مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب آهن بعد از کنارگذاشتن از این باشگاه با دو تیم پرسپولیس و سپس استقلال مجددا مطرح شد. هرچند سعید آذری ساعاتی قبل از شروع...

نام سعید آذری مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب آهن بعد از کنارگذاشتن از این باشگاه با دو تیم پرسپولیس و سپس استقلال مجددا مطرح شد.

هرچند سعید آذری ساعاتی قبل از شروع لیگ برتر از مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن برکنار شد اما طی دو هفته گذشته نام او برای دو باشگاه پرطرفدار پایتخت گره خورده بود.

ابتدا عنوان می شد سعید آذری یکی از گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس به جای ایرج عرب است. عرب از مدیرعاملی پرسپولیس کنار رفت ولی به جای وی محمدحسن انصاریفرد انتخاب شد.

در روزهای گذشته و با بالاگرفتن گمانه زنی ها برای تغییر مدیرعامل استقلال، مجددا نام آذری با دیگر باشگاه تهرانی مطرح شده است. البته امیرحسین فتحی چند روز پیش و بعد از جلسه با وزیر ورزش تغییرات در مدیریت استقلال را تکذیب کرد ولی بعید نیست با فشاری که نتایج استقلال در هفته های ابتدایی لیگ ایجاد می کند، این تغییرات اجرایی شود.

آذری هم در گفتگویی در این ارتباط، حضورش در استقلال را تکذیب نکرده است و شاید منتظر پیشنهاد رسمی برای حضور در این باشگاه تهرانی باشد.  باتوجه به شرایط مطلوبی که در باشگاه ذوب آهن از نظر مالی ایجاد کرد، شاید بتوان در صورت پیشنهاد رسمی وزارت ورزش و هیات مدیره باشگاه استقلال او را برای مدیریت این باشگاه متصور بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول