کمیته رفاهی
 

کالدرون: با بودجه کمتر از استقلال و تراکتور مدعی جامیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 239 ] - شنبه, 9 شهریور 1398
کالدرون: با بودجه کمتر از استقلال و تراکتور مدعی جامیم

در 10 دقیقه پایانی ما ارسال‌های بلندی برای مهاجمان داشتیم که من از این کار خوشم نیامد. با این حال در فوتبال مدرن هم این کار صورت می‌گیرد و وقتی 11 ب...

در 10 دقیقه پایانی ما ارسال‌های بلندی برای مهاجمان داشتیم که من از این کار خوشم نیامد. با این حال در فوتبال مدرن هم این کار صورت می‌گیرد و وقتی 11 بازیکن حریف در زمین خودشان هستند، شما فقط فرصت ارسال از کناره‌ها را دارید.

سرمربی تیم  پرسپولیس با وجود شکست تیمش مقابل تراکتور تبریز مدعی شد که سرخپوشان تهرانی مدعی قهرمانی در نوزدهمین دوره لیگ برتر هستند.

گابریل کالدرون پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال تراکتور تبریز برابر پرسپولیس اظهار داشت: ما بازی خیلی خوبی انجام دادیم و در دقیقه 45 نیمه اول اشتباهی کردیم که منجر به گل شد. در چنین مسابقاتی هم وقتی یک گل دریافت می‌کنید، تفاوت‌هایی ایجاد می‌شود. در نیمه دوم تمام تلاش‌مان را کردیم تا به گل مساوی برسیم که نشد، اما با این حال از بازی تیم راضی هستم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه تیمش سیستمی را در پیش گرفت که ارسال توپ‌های بلند بود، اما موفق نبود و حتی پس از دریافت گل بازهم این سیستم را ادامه داد، گفت: در صحبت‌های شما تفاوت‌هایی وجود دارد. در 10 دقیقه پایانی ما ارسال‌های بلندی برای مهاجمان داشتیم که من از این کار خوشم نیامد. با این حال در فوتبال مدرن هم این کار صورت می‌گیرد و وقتی 11 بازیکن حریف در زمین خودشان هستند، شما فقط فرصت ارسال از کناره‌ها را دارید.

کالدرون راجع به حضور پرشور هواداران و تأثیر آنها در شکست پرسپولیس گفت: هواداران تراکتور خیلی خوب از تیم‌شان حمایت کردند، اما بازیکنان ما به چنین جوی عادت دارند. تفاوت ما یک شوتی بود که وارد دروازه ما شد. وی درباره اینکه آیا تعویض عالیشاه تاکتیکی بوده یا این بازیکن به دلیل مصدومیت از بازی خارج شده است، اظهار داشت: تمام تعویض‌ها برای بهبود کیفیت بازی و برای تیم انجام می‌شود. تمام تغییرات ما برای هجوم بیشتر بود و وقتی تعویض کردیم می‌خواستیم هجوم ما بیشتر شود و تصمیم ما برای تغییرات فقط حرکت رو به جلو بود.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این مسئله که در صحبت‌های او تناقض وجود دارد و در حالی که می‌گفت از بازی تیمش راضی است، اما اعلام کرد از ارسال‌های بازیکنانش خوشش نیامده است، گفت: بله، ما خوب بازی کردیم و مطمئناً ارسال مستقیم بهترین راه نیست، اما در مواقع پایانی بازی این اتفاق رخ داد. ما فقط شش هفت دقیقه در پایان بازی این کار را کردیم و در مجموع بیش از 70 دقیقه بازی خوبی انجام دادیم.

کالدرون درباره اینکه بازی امروز جنگ هافبک‌ها بود و او بشار رسن را بعد از دریافت گل وارد بازی کرد و آیا این تعویض پس از دریافت گل صورت گرفت یا اگر بازی مساوی هم بود همین تعویض انجام می‌شد، اظهار داشت: بشار رسن بازیکنی است که در بازی تن به تن عملکرد خوبی دارد و سرعتش هم بالاست. بعد از حضور بشار رسن دیدید که شرایط ما بهتر شد و توانستیم به دروازه تیم حریف نزدیک‌تر شویم و موقعیت‌های بیشتری روی دروازه حریف ایجاد کنیم.
وی در مورد اینکه در تیم این فصل پرسپولیس آن شور و حال گذشته وجود ندارد که تیم پس از گل خوردن به دنبال جبران باشد، گفت: با صحبت شما خیلی موافق نیستم و وقتی تیمی شکست می‌خورد شما این صحبت را می‌کنید. تیم ما خیلی خوب بازی کرد. پرسپولیس هم مانند تیم استقلال همیشه سرمایه‌گذاری خوبی می‌کند، اما بازیکنان ما هر سال برای بهتر شدن تلاش می‌کنند. با این حال بودجه ما نسبت به تراکتور و استقلال بسیار کمتر است، اما ما بازهم مدعی قهرمانی هستیم.

سرمربی پرسپولیس درباره تفاوت بین نیمه اول و دوم که به نظر می‌رسید سرعت بازی در نیمه دوم بیشتر شده بود، گفت: ما در نیمه دوم خیلی هجومی‌تر بازی کردیم و این موضوع باعث شد تراکتور عقب‌نشینی کند و رو به ضدحمله بیاورد. در واقع نظر ما این بود که بازی هجومی انجام دهیم و آنها هم روی ضدحملات کار می‌کردند و هر وقت می‌توانستد، وقت را تلف می‌کردند. کالدرون در واکنش به طرح این پرسش که «آیا با این شرایط برف تهران را خواهید دید یا نه؟»، گفت: متوجه منظور شما نمی‌شوم!

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول