کمیته رفاهی
 

هواداران به هوش باشند، برخی دشمن قسم خورده استقلال هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 302 ] - شنبه, 9 شهریور 1398
هواداران به هوش باشند، برخی دشمن قسم خورده استقلال هستند

پندار توفیقی، معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال از هواداران این تیم خواست در مقطع فعلی به فکر حمایت از تیم خود باشند. پندار توفیقی  درباره تساوی یک - یک&nb...

پندار توفیقی، معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال از هواداران این تیم خواست در مقطع فعلی به فکر حمایت از تیم خود باشند.

پندار توفیقی درباره تساوی یک - یک استقلال مقابل فولاد خوزستان و ناکامی این تیم در آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: روی سخن من با هواداران استقلال است. من چند سال در باشگاه استقلال پست‌های مختلفی داشتم، از عضو هیئت مدیره گرفته تا دبیر و همچنین معاون ورزشی باشگاه. ضمن اینکه مسئول مستقیم نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال هم بودم. حال و روز استقلال و هواداران را به خوبی می‌فهمم، چون خودم هم از شرایط تیم بزرگ استقلال ناراحتم.

وی افزود: اگر چه بر کسی پوشیده نیست که نتایج استقلال مورد انتظار هواداران بزرگ و دوست داشتنی نبوده، اما فکر نمی‌کنید در این مقطع نباید بهانه دست دشمنان این تیم داد؟ کسانی که از شرایط فعلی استقلال خوشحال هستند. فقط به این موضوع فکر کنید که تنها دو هفته از لیگ برتر گذشته و به جای انتقاد، ناراحتی و ناامیدی به فکر حمایت باشیم. شاید بگویید چقدر حمایت کنیم، اما طی سال‌های اخیر اتفاقاتی افتاده که برخی دشمنان استقلال از ناامیدی و ناراحتی شما سوء استفاده کرده‌اند. بحث داوری‌ها هم همیشه بوده و متأسفانه امسال هم چه هفته اول و چه دوم استقلال از داوری‌ها ضربه خورده است. تا چه زمانی استقلال باید از داوری‌ها ضربه بخورد؟ چرا هر اشتباه داوری مختص استقلال می‌شود؟

معاون پیشین باشگاه استقلال بار دیگر با اشاره به هواداران استقلال خاطرنشان کرد: شما از مدیریت من بار‌ها تعریف و بسیار هم انتقاد کرده‌اید، اما نمی‌دانید که وقتی تحت تأثیر یک‌سری صفحات مجازی و انتقاد‌های دشمنان قسم خورده استقلال قرار می‌گیرید، چه آسیب‌هایی به مدیریت وارد می‌شود. شاید شخص من از مدیریت فعلی باشگاه استقلال انتقاد‌های زیادی داشته باشم، اما زمان فعلی زمان مناسبی برای انتقاد کردن نیست.

توفیقی با بیان اینکه برخی‌ها دشمنان قسم خورده استقلال هستند، گفت: شاید عده‌ای از من ایراد بگیرند که دوره مدیریت بنده در استقلال با چالش‌های زیادی روبرو شد، اما بار‌ها اشاره کردم برخی دلال‌ها با نقشه قبلی بازیکنان را تحریک کرده و نتیجه‌اش چیزی می‌شود که برخلاف میل هواداران است. اتفاقی که امسال هم برای استقلال افتاد و شاهد بودیم که مسئولان باشگاه به نقش دلال‌ها در بین بازیکنان اشاره کردند.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی از همه هواداران می‌خواهم صبوری به خرج داده و اجازه ندهند اتفاقات چند سال اخیر بار دیگر تکرار شود. بازیکنان استقلال در صورتی که استرس نداشته باشند، بهتر توانایی‌های خود را نمایش می‌دهند. اجازه ندهید عده‌ای از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

معاون پیشین باشگاه استقلال در پایان خاطرنشان کرد: دوست نداشتم حرفی بزنم، اما وقتی ناراحتی هواداران را دیدم، نتوانستم خود را کنترل کنم. من با تمام وجود در خدمت تیم استقلال و هواداران خواهم بود و از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد. دشمنان استقلال می‌دانند این تیم ریشه‌دار هست و افتخاراتی دارد که برای رقبا در حد آمال و آرزوی دست نیافتنی خواهد بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول