کمیته رفاهی
 

حسینی: نمی خواستند گلر یک استقلال باشم اما به این هدف رسیدم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 232 ] - چهارشنبه, 6 شهریور 1398
حسینی: نمی خواستند گلر یک استقلال باشم اما به این هدف رسیدم

گلر استقلال در مورد شرایط این تیم و دیدارهای لیگ برتر صحبت کرد. حسین حسینی در خصوص شرایط استقلال و شکست مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی هفته اول برای ما به ...

گلر استقلال در مورد شرایط این تیم و دیدارهای لیگ برتر صحبت کرد.

حسین حسینی در خصوص شرایط استقلال و شکست مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی هفته اول برای ما به خاطر شکستی که خوردیم خیلی تلخ بود ولی باید بگویم به هیچ وجه مستحق این باخت نبودیم. درست است که در نیمه اول کمی ناهماهنگ بازی کردیم و بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم ولی در نیمه دوم کاملاً سوار بر بازی بودیم و تیم حریف بیشتر به دنبال وقت کشی بود. با این وجود موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و با بدشانسی در دقیقه 95 یک چنین گلی دریافت کردیم که به نظرم روی بدشانسی ما بود. این نتیجه برای ما مثل زهر بود و برای هواداران تلخ بود ولی هنوز اول لیگ است و باید به فکر بازی بعدی باشیم. اما در ادامه تلاش خواهیم کرد استقلال را به جایی که حق آن است برسانیم.

دروازه‌بان شماره یک استقلال درباره اینکه برخلاف تیم، با برند دیگری برای حضور در فصل جدید به توافق دست یافته گفت: همانطور که می‌دانید دروازه‌بانان طی مذاکره با باشگاه می‌توانند از برند دیگری برای حضور در رقابت‌ها در فوتبال ایران استفاده کنند. چند پیشنهاد خوب داشتم اما خوشحالم که با این شرکت که البسه باکیفیت و در سطح جهانی را ارائه می‌دهد به توافق برسم. 

photo_2019-08-28_12-02-49

وی افزود: هفته بعد یک بازی سخت با فولاد داریم و امیدوارم هواداران به کمک ما بیایند و چون نخستین بازی فصل در خانه‌مان است انتظار دارم هواداران به ورزشگاه بیایند و ظرفیت ورزشگاه را تکمیل کنند چرا که در بازی نخست خیلی نیاز به حمایت داریم و با توجه به نتیجه بازی رفت شرایط جوری است که حتماً باید پیروز شویم و حداکثر امتیاز را بگیریم که امیدوارم این اتفاق بیافتد. این اولین بازی فصل ما در استادیوم آزادی و در کنار هواداران عزیزمان است و امیدوارم استادیوم را تکمیل ببینیم و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

گلر استقلال در مورد وضعیت خودش در فصل جدید و وظیفه سنگینی که بر عهده دارد هم گفت: من وقتی برای امضای قرارداد با استقلال به عنوان شماره یک آمدم می‌دانستم فصل سختی در پیش دارم و انتظارات از من بالاست ولی با تجربه‌ای که در طول این چند سال حضور در استقلال داشتم سعی می‌کنم این فشارها را کنترل کنم و سعی کنم روی عملکردم تاثیر نگذارد. مطمئن هستم موفق می‌شوم. من می‌دانم خیلی‌ها دوست ندارند من در استقلال موفق باشم و منتظر هستند با اولین اشتباه به من حمله کنند ولی هواداران باید حواسشان جمع باشد و بدانند که گلر روی چه گل‌هایی مقصر است و روی چه گل‌هایی مقصر نیست. دوست دارم اینجا به هواداران استقلال بگویم. به هر حال همه گلرها حتی بهترین گلر دنیا هم گل می‌خورد ولی مهم حمایتی است که از بازیکن و کل تیم می‌شود تا بتوانند در ادامه بهترین عملکرد را داشته باشند. اگر قرار است با اولین گلی که من بخورم خیلی‌ها علیه من جبهه بگیرند مسلما در وهله اول استقلال است که ضربه می‌خورد. اگر حمایت همه جانبه باشد بازیکن بیشتر می‌تواند خود را نشان دهد اما خودم را برای تمامی فشارها آماده کردم و امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی برای تیم داشته باشم. 

حسینی در مورد اینکه در فصل جدید گلر اول استقلال است هم عنوان کرد:‌ من ابتدای حضورم در استقلال به عنوان گلر سوم در تیم حضور داشتم. روزهای اول حتی روی سکوها حضور داشتم اما ذهنم را آماده این مساله کرده بودم که روزی گلر شماره یک استقلال شوم.  آنقدر صبر کردم و تلاش کردم تا گلر یک تیم شدم و خوشحالم که زحماتم نتیجه داد و به جایگاهی که دنبالش بودم رسیدم.  هیچ کس فکر نمی‌کرد حسینی روزی گلر شماره یک استقلال شود اما من می‌دانستم روزی به شماره یک خواهم رسید. روزی که من به عنوان سرباز به ملوان رفتم باشگاه به دنبال جذب یک گلر جوان دیگر بود ولی با خودم گفتم آنقدر تلاش می‌کنم و خوب ظاهر می‌شوم که استقلال به دنبال من باشد و می‌دانستم می‌توانم یک روز گلر اصلی تیم شوم. در طول این چند سال هم از هواداران ممنونم که با حمایتشان به پیشرفت من کمک کردند. روزهای خوب و بد در ترکیب استقلال زیاد داشتم و امیدوارم بتوانم از این به بعد باعث خوشحالی هواداران شوم. نمی‌خواهم از خودم تعریف کنم اما برای کسانی که بخواهند در طول فصل برایم حاشیه درست کنند... بیخیال! چیزی نمی‌گویم و تمرکزم را روی تیم خواهم گذاشت تا در کنار هواداران بهترین روزها را داشته باشیم. هیچ چیز با ارزش‌تر از این پیراهن و محترم‌تر از هواداران نیستند و تا پای جان تلاش خواهم کرد بدون حاشیه و با تمرکز کامل برای تیم بجنگم.

photo_2019-08-28_12-02-40

وی در مورد اینکه هواداران بعد از چند سال انتظار قهرمانی در فصل جدید از استقلال دارند گفت: انقدر در طول این 5-6 سال به هواداران گفتیم صبر کنید  که خودمان خسته شدیم و همیشه می‌گوییم سال بعد نتیجه می‌گیریم. همیشه تا تیم می‌آید خوب شود و سرو شکل بگیرد تغییرات انجام می‌شود و کادرفنی و بازیکنان عوض می‌شوند و دوباره روز از نو. به نظر شخصی خودم تیم برای اینکه کامل شود به 2-3 بازیکن دیگر نیاز دارد و امیدوارم این نفرات جذب شوند تا بهترین نتایج را کسب کنیم. کادرفنی جدید اضافه شدند و تیم ما جوان است و فکر می‌کنم میانگین سنی ما حدود 25 سال باشد و نیاز به زمان داریم. امیدوارم نتایج خوبی بگیریم و استقلال به آنچه استحقاقش را دارد برسد. اینکه بگویم هواداران صبر داشته باشند برای خودم هم خسته کننده شده اما طی این مدت تیمی که ساخته شد و به دنبال قهرمانی در آسیا هم بوده ناگهان با تغییرات وسیع همراه شد تا نتوانیم به خواسته مان برسیم اما اکنون تلاش خواهیم کرد تا انتظارات را برآورده کنیم.

حسینی در پایان مورد دربی هفته چهارم عنوان کرد: فعلاً قصد کری خواندن ندارم و هر موقع زمان بازی از راه رسید در این مورد صحبت می‌کنم ولی دربی همیشه مهم‌ترین بازی فصل است و امیدوارم یک بازی جذاب و تماشاگر پسند از دو تیم ببینیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول