کمیته رفاهی
 

عرب اصلا نباید مدیرعامل پرسپولیس می شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 323 ] - چهارشنبه, 6 شهریور 1398
عرب اصلا نباید مدیرعامل پرسپولیس می شد

اسماعیل حلالی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر در تیم امید پرسپولیس خلاف هم می‌کردم کسی متوجه آن نمی‌شد اما از جان مایه گذاشتم.   اسماعیل ...

اسماعیل حلالی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر در تیم امید پرسپولیس خلاف هم می‌کردم کسی متوجه آن نمی‌شد اما از جان مایه گذاشتم.

 

اسماعیل حلالی در خصوص تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس و مدیرعاملیمحمدحسن انصاری‌فرد به جای ایرج عرب اظهار داشت: ابتدا برای انصاری‌فرد آرزوی موفقیت می‌کنم. به نظرم او کار بسیار سختی دارد. امیدوارم با همراهی هیئت مدیره همه دست به دست دهیم تا موفقیت پرسپولیس ادامه پیدا کند.

وی افزود: انصاری‌فرد از بدنه باشگاه است و تمام مشکلات را می‌داند. او سال‌ها مدیریت کرده و می‌داند که باید چه کار کند. نه اینکه فکر کنید از رفتن یک فرد در باشگاه خوشحالم، اما پیش از این، شخصی مدیرعامل پرسپولیس بود که حتی خودش یک بغل پا هم به توپ نزده. آقای عرب به همین دلیل نمی‌تواند درد ما را درک کند و ببیند که در باشگاه چه مشکلاتی وجود دارد. آمدن انصاری‌فرد را به فال نیک می‌گیرم، اما پرسپولیس در تمام سطوح مدیریتی مشکلات داشت. متاسفانه مدیرعامل قبلی طوری رفتار کرد که بازیکنان به راحتی به خود اجازه اعتصاب در تمرینات را می‌دادند و هر زمان که می‌خواستند با عرب دیدار می‌کردند و از ترس اینکه نکند آنها مصاحبه‌ای انجام دهند و چیزی بگویند، همیشه در خدمت بازیکنان بود. 

سرمربی تیم فوتبال امید پرسپولیس گفت: 11 ماه است که اعضای تیم‌های پایه باشگاه پولی دریافت نکردند. آیا عرب از خودش نپرسیده که تیم‌های پایه چطور به کار خود ادامه می‌دهند؟ به نظرم او اصلا نباید مدیرعامل پرسپولیس می‌شد. حتی سمت قبلی یعنی معاونت باشگاه پرسپولیس هم از سرش زیاد بود! با آمدن انصاری‌فرد حتی اگر مشکلات هم حل نشود که می‌شود؛ حداقل این حسن را دارد که او به عنوان مدیرعامل، مشکلات را درک می‌کند. عرب به ما می‌گفت شما باید از تیم‌های پایه، دروازه‌بان تحویل تیم بزرگسالان بدهید اما نمی‌پرسید که چطور باید این کار انجام شود؟ چمن مصنوعی در اختیار ما گذاشته بودند که مثل موکت بود و نمی‌دانم چطور می‌گفت از این زمین‌ها، دروازه‌بان تحویل تیم اصلی بدهیم. او حتی یک بار نیامد نیز به محل تمرین ما نیامد تا موکتی که برای تمرین تیم در نظر گرفته را از نزدیک ببیند!

حلالی تصریح کرد: متاسفانه مشکلات مالی در باشگاه پرسپولیس بیداد می‌کند چرا که ساز و کار درستی برای آن تعریف نشده. با این شرایط انصاری‌فرد خیلی باید تلاش کند و فکر می‌کنم عرب یک مخروبه را تحویل انصاری‌فرد داده است. مشخص نیست در این مدت قرارداد‌ها چطور بسته شده و من به عنوان یک دوست به انصاری‌فرد توصیه می‌کنم همه چیز را از ابتدا بررسی کند. متاسفانه برخی افراد، افکارشان این بود که کسی را سرمربی تیم‌های پایه بگذارند تا به باشگاه نیاید و حتی «بازیکنان پولی» جذب کند! تنها مورد مهم برای آنها این بود که افتضاح‌شان علنی نشود. بازیکن ما حتی کفش نداشت که بپوشد، اما ما همه چیز را حل کردیم؛ ولی کجاست چشم بینا و گوش شنوا؟ مطمئن باشید اگر من در تیم امید پرسپولیس خلاف هم می‌کردم کسی متوجه آن نمی‌شد، اما من از جان مایه گذاشتم و بدون هیچ چشم‌داشتی حتی برخی مشکلات را حل کردم. بازیکنان تیم بزرگسالان همه مطالبات خود را گرفتند، اما عرب به تیم‌ها پایه توجهی نمی‌کرد و سوال من از او این است که آیا شب راحت می‌تواند بخوابد؟

وی افزود: به هیچ عنوان از عرب نمی‌گذرم، چون روز‌هایی را در باشگاه داشتم که جلوی بازیکنانم خُرد شدم. من می‌خواستم محمد بلبلی، بازیکن فعلی استقلال را پیش از پیوستن به سپیدرود، به تیم‌ امید پرسپولیس بیاورم و بعد‌ها به تیم بزرگسالان تحویل دهم، اما هیچ‌کس به من توجهی نکرد. درست است که از نظر مالی باشگاه در مضیقه است، اما ما حتی یک پزشک در تیم‌های پایه نداریم. به نظرم عرب دیگر نباید سمت مدیرعاملی برود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: من با تمام توان پشت باشگاه هستم. دیروز، روز عید من بود، چون عرب رفت و یک مدیر کاربلد مدیرعامل باشگاه شد. امیدوارم از انصاری‌فرد به خوبی حمایت شود و برای او آرزوی موفقیت دارم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول