کمیته رفاهی
 

امتحان نهایی جلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 292 ] - چهارشنبه, 23 مرداد 1398
امتحان نهایی جلال

جلال حسینی در حالی آماده آغاز لیگ نوزدهم می شود که طی چند هفته گذشته به شدت تحت فشار شایعات بوده است؛ از احتمال جدایی گرفته تا نیمکت نشینی و عزل از کاپیتانی.&...

جلال حسینی در حالی آماده آغاز لیگ نوزدهم می شود که طی چند هفته گذشته به شدت تحت فشار شایعات بوده است؛ از احتمال جدایی گرفته تا نیمکت نشینی و عزل از کاپیتانی. 
 
وقتی روز یکشنبه شایعه کردند گابریل کالدرون رسما احمد نوراللهی را به عنوان کاپیتان اول پرسپولیس در فصل آینده معرفی کرده، شک همه به یقین تبدیل شد که جلال نقش جدی در برنامه های سرمربی آرژانتینی ندارد. با وجود این عصر همان روز کالدرون در جمع خبرنگاران ضمن حمایت همه جانبه از حسینی، همه شایعات را رد کرد. او گفت جلال همچنان کاپیتان اول پرسپولیس خواهد بود البته به شرط اینکه بازی کند. همین «شرط» اوضاع را پیچیده می کند. 
 
با توجه به اتفاقات دیدارهای دوستانه پیش فصل، دیگر همه فهمیده اند که فعلا جلال در ترکیب اصلی مدنظر کالدرون نیست و سرمربی آرژانتینی بیشتر به زوج کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده فکر می کند؛ زوجی جوان تر که شانس بازی کنار هم برای سال های طولانی تر را دارند. در عین حال اما با شناختی که از جلال حسینی وجود دارد، بسیار بعید است که او به همین راحتی کوتاه بیاید. 
 
جلال مردی از جنس مبارزه است که زندگی اش را وقف فوتبال کرده. او عادت دارد به اینکه بجنگد و به نقطه ای که دوست دارد برسد. پارسال در چنین روزهایی بود که جلال حسینی بعد از، از دست دادن ناباورانه حضور در جام جهانی، به عنوان نخستین نفر در تمرینات پیش فصل سرخپوشان حاضر شد و با انگیزه و اراده بالا، پروژه ای را استارت زد که آخرش بالا بردن 2جام قهرمانی بود. تابستان امسال هر زهری که باشد، تلخی اش برای حسینی به اندازه تابستان پارسال نیست. بنابراین هیچ عجیب نخواهد بود اگر حسینی بجنگد و جایگاه ثابتش را در تیم کالدرون هم پس بگیرد. 
 
رانکو در یکی از آخرین مصاحبه هایش در ایران مدعی شد جلال کاملا آماده است و هیچ نشانه ای مبنی بر پایان دورانش وجود ندارد. بنابراین او از همین حالا کاندیدای بازگشت به ترکیب اصلی است. همین برانکو ابتدای لیگ شانزدهم زیر بار بازگشت حسینی به پرسپولیس نرفت، اما جلال چنان در نفت تهران خوش درخشید که برگشت و عصای دست پروفسور شد. عبور از وسواس ذهنی کالدرون، یکی از آخرین ماموریت های دوران حرفه ای حسینی است؛ پروژه ای که او احتمالا بار دیگر با موفقیت پشت سر خواهد گذاشت.

کاپیتان فعلا روی نیمکت 

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس تقریبا ترکیب دفاعی خود را مشخص کرده است. کالدرون قصد دارد در خط دفاع از مهدی شیری به عنوان مدافع راست و محمد نادری به عنوان بال چپ استفاده کند و شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان در قلب دفاع بازی کنند. با توجه به مصدومیت سیدجلال، کاپیتان اول سرخپوشان نتوانسته هنوز به طور کامل در تمرینات تاکتیکی تیم شرکت کند و به همین دلیل احتمالا در بازی اول کار خود را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.باید دید زوج کنعانی زادگان و خلیل زاده چه عملکردی خواهند داشت و چقدر می توانند کاپیتان اول پرسپولیس را نیمکت نشین نگه دارند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول