کمیته رفاهی
 

بزرگان ورزش فوتبال در مراسم یادبود همیار هوادار

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 288 ] - چهارشنبه, 2 مرداد 1398
بزرگان ورزش فوتبال در مراسم یادبود همیار هوادار

به گزارش جمعیت حامیان هواداران فوتبال، مراسم یادبود «وحید شهبازی» همیار هوادار جمعیت حامیان هوادران فوتبال و یکی از طرفداران زحمتکش و فعال اس...

به گزارش جمعیت حامیان هواداران فوتبال، مراسم یادبود «وحید شهبازی» همیار هوادار جمعیت حامیان هوادران فوتبال و یکی از طرفداران زحمتکش و فعال استقلال تهران عصر سه شنبه گذشته به همت جمعیت حامیان هواداران فوتبال در مسجد حجت بن الحسن (عج) برگزار شد.

در این مراسم بزرگان ورزش و فوتبال کشور از جمله دکتر عبدالحمید احمدی معاونت فرهنگی و توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان، جعفر کاشانی رئیس و مهدی محمدنبی نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، مهندس واعظ آشتیانی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تهران، علی ایلکا مدیریت اداره ورزش شمالغرب تهران، اعضای فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، هواداران دوتیم استقلال و پرسپولیس، اعضای جمعیت حامیان هواداران فوتبال، همیاران هوادار، خانواده، بستگان و آشنایان آن زنده یاد و کسبه و اهالی محل خانی آباد و ... حضور داشتند، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، امیر اصفهانی یکی از مداحان اهل بیت (ع) به نوحه خوانی پرداخت، سپس حجت الاسلام فاطمی عضو فرهنگی باشگاه پرسپولیس پیرامون مسایل اخلاقی و ارزشی زنده یاد وحید شهبازی که چند سالی با بیماری مهلک سرطان دست و پنچه نرم می کرد ولی با همین شرایط در لباس مقدس همیار هوادار فوتبال مشغول خدمت‌رسانی به تماشاگران بود، سخنانی ایراد کرد و حاضران در این مراسم، ضمن خواندن فاتحه و ذکر صلوات برای شادی روح آن فقید سعید، خواستار صبر و سلامتی برای بازماندگان آن مرحوم شدند.

از نکات جالب توجه این مراسم حضور نداشتن هیچ یک از اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل کنونی استقلال در مراسم این هوادار استقلالی با وجود حضور رئیس و نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس بوده است.

شایان ذکر است که چند روز قبل در مراسم نکو داشت وحید شهبازی که به ابتکار جمعیت حامیان هواداران فوتبال در حیسینیه بین الطلوعین برگزار شد، لوح تقدیر و تابلو فرشی توسط مهندس مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و محمدرضا ساکت مشاور عالی فدراسیون فوتبال به این همیار هوادار فعال اهداء شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول