کمیته رفاهی
 

«وحید» فلسفه همیار هواداری را درک کرده بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 335 ] - پنجشنبه, 27 تیر 1398
«وحید» فلسفه همیار هواداری را درک کرده بود

«وحید» فلسفه همیار هواداری را درک کرده بود شادروان «وحید شهبازی» جوانی ارزشمند و «همیار»ی همراه بود و بی تردید خاطرات&zwnj...

«وحید» فلسفه همیار هواداری را درک کرده بود


شادروان «وحید شهبازی» جوانی ارزشمند و «همیار»ی همراه بود و بی تردید خاطرات‌اش که در خدمت هواداران فوتبال بود برای همیشه در دل و ذهن ما خواهد ماند.
جمعیت حامیان هواداران فوتبال برخود می‌بالد که جوانانی پاک و ارزشی چون «وحید شهبازی» را در تاریخچه خود دارد. جوانی که عاشقانه در طول عمر بسیار کوتاه خود با وجود بیماری و رنج بیماری بی‌هیچ دریغ و چشمداشتی در خدمت‌رسانی به همنوع خود و تماشاگران فوتبال تلاش می‌کرد.
او فلسفه «همیار هواداری» را به خوبی درک کرده بود. فلسفه‌ای که حلّال بسیاری از نا هنجاری‌ها و مشکلات موجود در ورزشگاه‌های فوتبال ما است. این که بتوانیم سنگ مردم را به سینه بزنیم و برای اعتلای فرهنگ و رفاه شان بی‌قرار باشیم و از پیروی‌های ملی پوشان فوتبال کشورمان احساس غرور کنیم.
ما یاد و خاطرات «وحید شهبازی» جوان ناکامی را گرامی می‌داریم که در شرایط سخت بیماری هم «همیار» دیگران بود. امیدواریم خوبی‌ها و همراهی‌هایش را بیاموزیم و همانند او «همیار واقعی» هواداران فوتبال باشیم. یادش گرامی و باورهایش پایدار باد.


محمدرضا تهرانی

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول