کمیته رفاهی
 

پرسپولیس جایگزین شکاری را از پیکان آورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 348 ] - دوشنبه, 24 تیر 1398
پرسپولیس جایگزین شکاری را از پیکان آورد

مهاجم فصل گذشته پیکان و تیم ملی امید با عقد قراردادی به عضویت پرسپولیس درآمد. باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی یکی از اهداف خود را برای جذب مهاجم جو...

مهاجم فصل گذشته پیکان و تیم ملی امید با عقد قراردادی به عضویت پرسپولیس درآمد.

باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی یکی از اهداف خود را برای جذب مهاجم جوان و آینده‌دار که در سطح اول فوتبال ایران نیز سابقه بازی داشته باشد، گذاشته بود که به همین منظور برای عقد قرارداد با رضا شکاری، لژیونر ایرانی روبین کازان روسیه اقدام کرد ولی در نهایت از ادامه مذاکره با او منصرف شد.

 

پس از آنکه بحث انتقال شکاری به پرسپولیس بخاطر حواشی به وجود آمده در بحث رضایت‌نامه او منتفی شد، مسؤولان این باشگاه تصمیم به جذب یک ملی پوش امید دیگر گرفتند و عصر امروز با مهاجم جوان پیکان قرارداد بستند.

 

امیر روستایی که در رده‌های نوجوانان و جوانان پرسپولیس سابقه بازی داشت، در سال 93 به پیکان پیوست و برای تیم‌های جوانان و امید این باشگاه به میدان رفت، اما در لیگ شانزدهم با تصمیم مجید جلالی فرصت بازی در لیگ برتر را پیدا کرد و در آن فصل 5 بازی به‌عنوان یار جانشین انجام داد.

 

این مهاجم 21 ساله در فصل 97-96 فرصت بیشتری برای بازی در ترکیب پیکان را به دست آورد و در 13 مسابقه حضور ثابت داشت و در هفت دیدار دیگر به‌عنوان یار جانشین به میدان رفت که در این مدت توانست یک گل هم به ثمر برساند.

 

روستایی در فصل اخیر لیگ برتر نیز 11 بار برای پیکان تهران به میدان رفت و تک گل پیروزی‌بخش تیمش در هفته بیست و یکم در بازی خارج از خانه مقابل استقلال خوزستان را زد تا پس از آن فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند.

 

اما عملکرد روستایی نه فقط در پیکان، بلکه در تیم ملی امید بیشتر به چشم آمده و مهاجم جوان پیکان یکی از بازیکنانی بود که زلاتکو کرانچار علاقه زیادی به او داشت و همواره در بازی‌های مقدماتی المپیک و دوستانه از او به‌عنوان یار اصلی در ترکیب امیدهای ایران استفاده می‌کرد.

 

امیر روستایی امروز پس از پنج سال دوری از پرسپولیس، مجددا به جمع سرخ‌پوشان بازگشت و بعد از مذاکره‌ای که با مدیرعامل این باشگاه داشت، قراردادی به مدت دو فصل با پرسپولیس امضاء کرد.

 

روستایی در شرایطی به پرسپولیس پیوسته که این تیم اکنون مهاجمان و بازیکنان هجومی باکیفیت زیادی مثل علی علیپور، مهدی ترابی، وحید امیری و ... دارد و  مهاجم ملی پوش امید کار دشواری برای رسیدن به ترکیب سرخ‌ها خواهد داشت.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول