کمیته رفاهی
 

شمس: مابقی پول میزبانی فوتسال خرج ویلموتس می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 261 ] - دوشنبه, 24 تیر 1398
شمس: مابقی پول میزبانی فوتسال خرج ویلموتس می شود

سرمربی سابق ملی فوتسال گفت:‌ مطمئن باشید پول مسابقات فوتسال زیر 20 ساله‌های آسیا هم صرف ویلموتس و تیم ملی بزرگسالان خواهد شد و به فوتسال چیزی نخواهد...

سرمربی سابق ملی فوتسال گفت:‌ مطمئن باشید پول مسابقات فوتسال زیر 20 ساله‌های آسیا هم صرف ویلموتس و تیم ملی بزرگسالان خواهد شد و به فوتسال چیزی نخواهد رسید.

حسین شمس در مورد دعوت و بازگشت وحید شمسایی کاپیتان سابق تیم ملی و پس گرفتن آقایی گلی جهان از فالکائو برزیلی گفت: خدا را شکر مسئولان فدراسیون فوتبال و فوتسال به فکر این افتادند که برای وحید شمسایی که زحمات زیادی برای فوتسال ایران کشیده است برای پس گرفتن عنوان آقایی گلی جهان وی را به تیم ملی دعوت کرده و 2 بازی دوستانه برگزار کنند.

وی در ادامه گفت: این دو بازی قرار است در 10 و 15 شهریورماه برگزار شود که می‌تواند رویداد بزرگی برای فوتسال ایران و آسیا باشد و کمیته فوتسال و شخص پرهیزکار دبیر کمیته فوتسال موضع‌گیری خوبی نسبت به دعوت وحید شمسایی و بازگشت آقای گلی جهان به ایران داشته است و همچنین سید محمد ناظم الشریعه  سرمربی تیم ملی به خوبی از این موضوع دفاع کرده است.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال عنوان کرد: البته تیم‌های زیادی درخواست دارند که در ایران حضور داشته باشند اگر چه برای برگزاری این دو بازی و تا نهایی نشدنش نمی‌توان گفت چه تیم‌هایی حضورشان در ایران قطعی است. امیدوارم این داستان که چند سال است فقط حرفش زده می‌شود این بار عملی و اجرایی شود و بازیکنانی مثل محمد کشاروز، مصطفی نظری، اصغری مقدم و ... بتوانند در این مسابقات حضور داشته باشند.

شمس همچنین در مورد عدم پرداخت پاداش تیم ملی در عرصه بانوان و آقایان گفت: همه اطلاع دارید که پاداش‌های تیم ملی فوتسال از سال2010 قهرمانی ایران و ازبکستان پرداخت نشده است و برای بانوان هم اینچنین است و ما نمی‌دانیم فدراسیون کی قصد پرداخت این پاداش‌ها را دارد. روزی امیدوار بودیم در صورت نبود کی‌روش شاید پولی به فوتسال برسد اما با توجه به اینکه کی‌روش هم از ایران رفت اما متأسفانه همچنان پول‌ها صرف تیم ملی فوتبال بزرگسالان می‌شود.

وی همچنین در مورد مبلغ باقیمانده پول میزبانی فوتسال زیر 20 سال آسیا که در تبریز از سوی AFC به فدراسیون فوتبال پرداخت شد، گفت: پرهیزکار دبیر کمیته فوتسال در تبریز به خوبی توانست این پول را مدیریت کند و در کاهش هزینه ها موفق بود اما مطمئن باشید این پول هم صرف ویلموتس و تیم ملی بزرگسالان خواهد شد و به فوتسال چیزی نخواهد رسید.

 وی در پایان در مورد رقابت های لیگ برتر فوتسال در 2 هفته ای ابتدایی  گفت: خدا را شکر لیگ برتر امسال از ابتدا شروع خوبی داشته و با توجه به اینکه همه توقع داشتند که 2 تیم مس سونگون و گیتی پسند از همین هفته اول کار خود را با پیروزی شروع کنند اما اینگونه نبود. تیم مس توانست در دو بازی ژرگل  2 پیروزی بدست آورد اما گیتی پسند با یک تساوی مقابل تیم تازه صعود کرده هایپر شهر به لیگ برتر و یک باخت مقابل تیم ملی حفاری کار خود را به اتمام رساند. از طرفی آذرخش بندر عباس با توجه به اینکه خیلی دیر این تیم بسته شد اما در دو بازی به خوبی توانست پیروز میدان باشد و این موضوع نشان دهند شروع خوب لیگ است و نمی توان از همین ابتدا کسی را از پیش قهرمان دانست.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول