کمیته رفاهی
 

صالحی:پرونده بهاروند و فتاحی در اولویت است چون لیگ در پیش داریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 282 ] - دوشنبه, 24 تیر 1398
صالحی:پرونده بهاروند و فتاحی در اولویت است چون لیگ در پیش داریم

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در مورد رسیدگی به پرونده حیدر بهاروند، سعید فتاحی و کاظم طالقانی بابت اتفاقات جام حذفی ارائه کرد. علیرضا صالحی ...

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در مورد رسیدگی به پرونده حیدر بهاروند، سعید فتاحی و کاظم طالقانی بابت اتفاقات جام حذفی ارائه کرد.

علیرضا صالحی درخصوص آخرین وضعیت پرونده حیدر بهاروند،‌سعید فتاحی و کاظم طالقانی که رای آنها برای اتفاقات جام حذفی صادر شده بود گفت: ما هنوز هیچ تصمیمی در این مورد نگرفتیم اما صحبت‌های این عزیزان را شنیده‌ایم که البته نیاز به یکسری مدارک داریم و قرار شده که این مدارک به دست ما برسد و سپس جمع‌بندی لازم را انجام دهیم. 

وی درخصوص اینکه با این شرایط صدور رای نهایی زمانبر خواهد بود گفت: به هر حال ما پرونده‌های دیگری هم داریم که باید به آنها رسیدگی کنیم اما به خاطر اینکه لیگ نوزدهم را در پیش داریم و این افراد در آنجا سمت‌های مهمی دارند اولویت را روی رسیدگی به این پرونده‌ها قرار می‌دهیم. 

رئیس کمیته استیناف درخصوص پرونده علی کفاشیان و عباس ترابیان و اعتراض آنها گفت: به هر حال این دوستان هم خواهان رسیدگی به پرونده‌هایشان هستند و همه پرونده‌ها نسبت به موضوعات حساسیت دارند اما همانطور که اشاره کردم پرونده عزیزانی که روز گذشته به کمیته استیناف آمدند فعلا در اولویت است. 

وی تاکید کرد: به طور مثال اگر بخواهیم پرونده آقای کفاشیان را بررسی کنیم تاثیری در روند و زمان برگزاری لیگ ندارد ولی ما در حال حاضر رئیس سازمان لیگ نداریم و همچنین رئیس کمیته مسابقات هم برای شروع لیگ نداریم. اینکه این حکم تغییر می‌کند یا نه را من نمی‌دانم ولی این دوستان روز گذشته به کمیته استیناف آمدند و صحبت‌های خود را انجام دادند و ما هم سعی می‌کنیم پرونده را در اولویت گذاشته و پس از بررسی مدارک رای نهایی را صادر کنیم. 

صالحی در خصوص  اینکه آیا باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان اعتراضی را به آراء کمیته انضباطی برای مسابقه جام حذفی انجام داده‌اند یا خیر گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم اعتراضی به دست ما نرسیده اما اگر قرار به اعتراض در هر کمیته‌ای باشد به هر حال آن کمیته اعتراضات را می‌پذیرد  و سپس به کمیته انضباطی ارجاع می‌دهد. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول