کمیته رفاهی
 

یک هفته تا پایان مهلت فیفا به فوتبال ایران درباره بانوان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 283 ] - چهارشنبه, 19 تیر 1398
یک هفته تا پایان مهلت فیفا به فوتبال ایران درباره بانوان

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال که به تازگی به رغم محرومیت مادام العمرش، از سوی مهدی تاج به ریاست استیناف صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال منصوب شده است، درباره مه...

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال که به تازگی به رغم محرومیت مادام العمرش، از سوی مهدی تاج به ریاست استیناف صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال منصوب شده است، درباره مهلت نامه فیفا برای ورود بانوان به استادیوم ها هشدار داد.

داریوش مصطفوی درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها که جیانی اینفانتینو رئیس فیفا هم اخیراً در نامه‌ای به فدراسیون یکبار دیگر درباره آن هشدار داده است، به روزنامه ایران گفت: «اینفانتینو که این نامه را از خودش ننوشته است. او به ایران آمده و با بالاترین مقام اجرایی کشور یعنی رئیس جمهوری صحبت کرده و از آقای روحانی قول گرفته که ورود بانوان به ورزشگاه آزاد شود. اینفانتینو در آخرین نامه‌اش از فدراسیون ایران پرسیده که مسأله ورود بانوان چه شد؟ او هشدار داده که اگر این مشکل حل نشود، شاید ایران در جام جهانی 2022 قطر نتواند شرکت کند. حل این مشکل تنها دست فدراسیون نیست و در واقع حل آن در حیطه تصمیم‌گیری نهاد‌های بالاتر از فدراسیون است.» او در پایان رایزنی‌های مسعود سلطانی‌فر با شورای عالی امنیت ملی را تأیید کرد و گفت: «بله، مذاکراتی صورت گرفته و هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است. در ضمن صراحتاً می‌گویم که تنها یک هفته دیگر فرصت داریم تا پاسخ نامه اینفانتینو را بدهیم. اگر مشکل ورود بانوان به ورزشگاه‌ها حل نشود، دودش به چشم کل فوتبال‌مان می‌رود.»

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول