کمیته رفاهی
 

رای دیدار جنجالی اعلام شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 328 ] - چهارشنبه, 19 تیر 1398
رای دیدار جنجالی اعلام شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای انضباطی دیدارهای سپاهان و پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی را اعلام کرد. کمیته انضباطی  رأی خود را در خصوص دیدار تیم&zw...

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای انضباطی دیدارهای سپاهان و پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی را اعلام کرد.

کمیته انضباطی رأی خود را در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و جام حذفی، صادر کرد.

با اعلام کمیته انضباطی تیم پرسپولیس  به دلیل پرتاب اشیا محترقه، استفاده از لیزر و شعارهای موهن و تحریک تماشاگران تیم مقابل به پرداخت 1/000/000/000 ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین تماشاگران این تیم از حضور در یک مسابقه از همراهی تیم خود محروم هستند. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم سپاهان اصفهان به دلیل پرتاب اشیا و استفاده از شعارهای موهن از سوی تماشاگران منتسب به برگزاری یک مسابقه بدون حضور تماشاگر محکوم و باید 800/000/000 ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

علیرضا بیرانوند، دروازبان تیم پرسپولیس به دلیل رفتار غیر ورزشی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 400/000/000 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

سیامک نعمتی و بشار رسن، بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل رفتار غیر ورزشی هر کدام به طور جداگانه به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان به دلیل رفتار غیر ورزشی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 400 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

میگوئل تکسیرا، مربی تیم سپاهان اصفهان به دلیل رفتار غیر ورزشی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

مهدی کیانی، بازیکن تیم سپاهان به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه  به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

سیاوش یزدانی به دلیل تحریک عمومی به خشونت  به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و حضور در مسابقه که به لحاظ محرومیت متحمل شده ناشی از دستور موقت، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. رأی از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

ضمناً در خصوص بخشی از گزارش مقامات رسمی و نیز تخلفات ایراد خسارت، نقض اصولی کل رفتار و بروز خشونت از سوی تماشاگران منتسب به هر دو تیم، پرونده  جهت تکمیل تحقیقات مفتوح و دستور موقت سابق الصدور نیز در خصوص یزدانی ملغی است.

جام حذفی

دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از سری رقابت‌های جام حذفی برگزار شد و به دلیل تخلفات تماشاگران تیم سپاهان مبنی بر پرتاب اشیا محترقه، شعارهای موهن و درگیری با نیروی انتظامی، تیم سپاهان باید 100 میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

امیر قلعه‌نویی به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه علیه داوران باید 5 میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

زاغی‌نژاد، مربی تیم سپاهان به دلیل دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه علیه داوران باید 5 میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

جلال امیدیان، مربی تیم سپاهان به دلیل بد رفتاری در قبال مربی تیم مقابل به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 5 میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

کی‌روش استنلی به دلیل بدرفتاری مقابل بازیکن تیم حریف به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 20 میلیون تومان  جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از لحاظ جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

سروش رفیعی، بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل بدرفتاری مقابل بازیکن تیم حریف به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی  محکوم شد و این رأی از لحاظ جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

تیم پرسپولیس به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری و استفاده تماشاگرانش ازشعارهای موهن، باید 50 میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول