کمیته رفاهی
 

از احتمال جدایی سیدجلال و احمدزاده تا دلایل انتخاب کالدرون

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 257 ] - شنبه, 15 تیر 1398
از احتمال جدایی سیدجلال و احمدزاده تا دلایل انتخاب کالدرون

عضو هیات مدیره پرسپولیس به ابهامات این روزهای سرخپوشان از جمله احتمال جدایی سیدجلال حسینی و فرشاد احمدزاده واکنش نشان داد و درباره بازگشت وحید امیری و پیشنهاد...

عضو هیات مدیره پرسپولیس به ابهامات این روزهای سرخپوشان از جمله احتمال جدایی سیدجلال حسینی و فرشاد احمدزاده واکنش نشان داد و درباره بازگشت وحید امیری و پیشنهادات بیرانوند توضیحاتی داد.

مهدی محمدنبی اردوی پیش فصل پرسپولیس گفت: وقتی کالدرون به تهران آمد، روز اول بازدیدی از محل کمپ کردان داشت و تایید کرد اردوی ما در کردان و ایران برگزار شود. بعد که با مسئولان کمپ صحبت کردیم، گفتند در تاریخ مدنظر شما سپاهان کردان را رزرو کرده است و اخلاقی نبود این کمپ را بگیریم. برای همین تصمیم گرفتیم نزدیک شهر استانبول اردوی پیش فصل خود را برگزار کنیم.

وی درباره دلایل انتخاب کالدرون و حذف سایر گزینه ها گفت: با 5 نفر در استانبول ظرف یک روز و نیم و هر کدام 5 ساعت صحبت کردیم. گزینه های ما آدم های باتجربه بودند. در نهایت به کالدرون و کاررا رسیدیم. نهایتاً متوجه شدیم کالدرون این ظرفیت را دارد که به پرسپولیس کمک کند.

نبی تاکید کرد: رقم پیشنهادی کالدرون هم خوب بوده است. شاید او و دستیارانش کمتر از یک میلیون دلار قرارداد بسته اند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس یادآور شد: بعد از سه قهرمانی پیاپی، کار در پرسپولیس سخت است. حفظ قهرمانی سخت تر از به دست آوردن آن است. ایشان در بدو ورودش به ایران و در فرودگاه این نوید را داد که تمام تلاشش را می کند تا پرسپولیس قهرمان شود.

نبی در خصوص اینکه صحبت های کالدرون در بدو ورودش به ایران اشتباه ترجمه و اعلام شده بود پرسپولیس جزو سه تیم برتر دنیا است، گفت: پرسپولیس جزو سه باشگاه برتر دنیا هست! (با خنده) بهترین بودن فقط به رنکینگ نیست و به تعداد هواداران هم هست. از این جهت که در دنیا اول هستیم!

وی درباره مشکلاتی که بعد از جدایی برانکو برای همسایه باشگاه پرسپولیس پیش آمد، یادآور شد: ما هواداران خاص و هواداران خیلی خاص داریم! گاهی اوقات این حواشی هست و باید آنرا مدیریت کرد.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره تکلیف برانکو ایوانکوویچ یادآور شد: برانکو سالها در پرسپولیس زحمت کشیده است و نیت باشگاه این است با تفاهمی که انجام می شود، موضوع حل شود. وکیل برانکو هم مکاتباتی با آقای عرب و بخش حقوقی و بین المللی باشگاه داشته است. در اولین فرصت با جلسه ای که با وکیل او داریم به تفاهم برسیم. ایشان 60 درصد از قراردادش را وقتی در ایران بود، دریافت کرد. برانکو جز پاداش ها، دریافتی نداشت. هیات مدیره تلاش کرد و 60 درصد از قراردادش که نزدیک به 500 هزار یورو بود را پرداخت کردیم.

نبی تصریح کرد: این تفاهم با وکیل برانکو خواهد شد و امیدوارم پرسپولیس و برانکو به شکل منطقی و خوب با هم توافق کنند.

وی درباره وضعیت علیرضا بیرانوند و اینکه این بازیکن قصد داشت از پرسپولیس جدا شود، یادآور شد: بیرانوند و علیپور به خاطر حضور در اردوی تیم ملی، 10 روز مرخصی داشتند. ایشان بعد از 10 روز به باشگاه مراجعه کرد و علیرغم اینکه از سه باشگاه خارجی پیشنهاد داشت، در جلسه مقرر شد کار را در پرسپولیس ادامه بدهد. خودش هم در مصاحبه اش همین را عنوان کرد. بیرانوند قرارداد داشت. این بازیکن از خانواده پرسپولیس است و ان شاءالله که می ماند!

عضو هیات مدیره پرسپولیس که در برنامه «سلام صبح بخیر» حاضر شده بود، درباره نقل و انتقالات این باشگاه تاکید کرد: نوع قراردادهایی که با بازیکنان پرسپولیس در سالهای گذشته بسته شده به گونه ای است که به راحتی می توانند جدا شوند. خلیل زاده، کامیابی نیا، نوراللهی، بیرانوند و بقیه در بندهای قراردادشان دقت نشده بود. اسم نمی آورم ولی حداقل چهار یا پنج نفر از آنها پیشنهاد خارجی داشتند. نوع قراردادها به گونه ای بود که دوستان می توانستند راحت جدا شوند. باشگاه جلسات مختلفی گذاشت و این بازیکنان را حفظ کردیم. این کار، کار ساده ای نبود. اینکه گفته می شود برای بازیکن اقدام شده است یا خیر، باید بگویم لیست بزرگسالان ما ثابت و پر شده است به جز بودیمیر که جدا شده است.

نبی درباره جذب مهاجم تاکید کرد: بله، آقای کالدرون بعد از آنالیز تعداد بازیکنان یک بازیکن بسیار خوب و ملی پوش آسیایی را معرفی کرد و امیدواریم به لیست اضافه شوند.

وی در خصوص لیست مازاد پرسپولیس تصریح کرد: در هیات مدیره هیچ چیز مصوب نشده است و کالدرون تا دیروز هیچکس را در لیست مازاد نگذاشته بود. می توانیم یک بازیکن جای بودیمیر بگیریم. مثلاً رضا شکاری هم سهمیه زیر 23 سال است و مشکلی نداریم.

نبی در خصوص گلایه مدیرعامل باشگاه ذوب آهن و هشدار وی نسبت به جذب رضا شکاری، اظهار کرد: ذوب آهن با ما کنار می آید. البته ذوب آهن با باشگاه سابق این باشگاه در دعوا است. شکاری سیر نقل و انتقالات را قانونی طی کرده است. برای جذب شکاری بخش حقوقی پیگیر است تا اشتباه طارمی و محرومیت تکرار نشود.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در خصوص احتمال بازگشت وحید امیری یادآور شد: پرسپولیس خانه وحید امیری است. ایرج عرب دارد این قضیه را دنبال می کند. باشگاه با این بازیکن تماس گرفته است.

نبی در پاسخ به سئوالی مبنی بر تماس دو باشگاه دیگر ایران با وحید امیری، خاطرنشان کرد: من هم شنیده ام دو باشگاه ایرانی به ترابوزان برای جذب امیری نامه زده اند. امیدوارم این مسئله هم حل و فصل شود.

وی در خصوص احتمال جدایی فرشاد احمدزاده گفت: اطلاعی ندارم. آقای عرب در این باره تصمیم گیرنده است.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که چرا طارمی و رضاییان به پرسپولیس نیامدند، گفت: من با رامین رضاییان صحبت و درخواست کردم به پرسپولیس بیاید. با طارمی هم صحبت کردم. نیت این دو بازیکن این بود که به پرسپولیس بیایند. طارمی درگیر عقد قرارداد با یک تیم خارجی است. طارمی هم قراردادش را با الشحانیه تمدید کرد. با طارمی صحبت کردم و ایشان عازم خارج از کشور بود.

نبی در خصوص احتمال شکایت بودیمیر از پرسپولیس به فیفا، تصریح کرد: رقم باقیمانده این بازیکن چیز زیادی نیست و آقای عرب با او تسویه حساب می کند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در خصوص احتمال جدایی سیدجلال حسینی از این تیم، یادآور شد: بعید می دانم. سیدجلال بزرگتر تیم است و قراردادش را تمدید کرده است.

نبی درباره انتظارش از کالدرون در پرسپولیس تصریح کرد: ایشان را آورده ایم که حداقل، افتخارات و قهرمانی های ما را تکرار کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول