کمیته رفاهی
 

مهاجری: در نساجی ابزار می خواهم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 293 ] - شنبه, 15 تیر 1398
مهاجری: در نساجی ابزار می خواهم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:دوست دارم نساجی در اینجا تمرین کند اما اگر زمین خراب باشد نمی‌توانم این کار را انجام دهم. رضا مهاجری در خصوص حضورش د...

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:دوست دارم نساجی در اینجا تمرین کند اما اگر زمین خراب باشد نمی‌توانم این کار را انجام دهم.

رضا مهاجری در خصوص حضورش در تیم فوتبال نساجی گفت: من بارها به قائمشهر و ورزشگاه وطنی چه در جایگاه بازیکن و چه در جایگاه مربی رفته ام. وقتی چند روز پیش از ورزشگاه وطنی دیدن کردم از خدا خواستم که به ما کمک کند و آخر و عاقبت ما در این تیم به خیر شود.

وی افزود: پشت نساجی فقط مازندران نیست، استان گلستان هم حامی نساجی است و چون سپیدرود هم سقوط کرده نساجی نماینده شمال کشور در لیگ برتر محسوب می‌شود. ما حق نداریم فوتبال خوب را از تماشاگرانمان محروم کنیم. نساجی به 2 بخش تقسیم شده، 60 سال قدمت در فوتبال کشور، داشتن تماشاگران خوب و ... اما در بخش دوم به رغم اینکه این باشگاه قدمت زیادی دارد از نظر سخت افزار ضعیف است. حتی این باشگاه یک دفتر خوب ندارد. جا دارد از مالکان قبلی تشکر کنم که اگر حضور آن عزیزان نبود حتی نمی‌توانستیم در این شهر حضور پیدا کنیم. مالکان جدید هم با انگیزه آمده اند ولی این کار نیاز  به حمایت مسئولان استان دارد.

سرمربی جدید نساجی گفت: وقتی تماشاگران مرتب از این تیم حمایت می‌کنند اینجا مسئولان استانی باید احساس مسئولیت کنند. تیمی که 30 هزار نفر تماشاگر دارد باید امکانات بهتری داشته باشد. ساخت یک کمپ تمرینی برای نساجی کمتر از ساخت یک مسجد نیست. من دوست دارم نساجی در اینجا تمرین کند اما اگر زمین خراب باشد نمی‌توانم این کار را انجام دهم. من ابزار می‌خواهم چون مردم برد می‌خواهند.

مهاجری در خصوص اینکه چقدر در انتخاب بازیکن حساس است گفت: ما در ابتدا نگاهمان به جوانان است، به بازیکنانم هم گفته ام جدی کار کنند. شاید الان دست ما بسته باشد، مثلا دوست داشتیم عده‌ای که از نساجی رفتند در این تیم بمانند. برخی بازیکنان پست های خداحافظی گذاشتند ولی من با تک تک آنها حرف زده‌ام. مثلا با یکی از این بازیکنان 20 بار حرف زدم، به او گفتم این تیم مال شما است و بهتر است بمانید ولی آنها رفتند. سعی می‌کنیم با بازیکنانی قرارداد ببندیم که کیفیت لازم را داشته باشند.اگر من در این تیم بودم در یک پروسه 2 یا 3 ساله این تیم را بومی خواهیم کرد اما این موضوع در کوتاه مدت میسر نیست.

وی در پایان گفت: من از مسئولان می‌خواهم پایکار باشند، مردم روی نساجی حساس هستند و ما باید فضا را آماده کنیم چون این فضا آماده نیست. مثلا سازمان لیگ از ورزشگاه وطنی ایرادهای زیادی گرفته است که این مشکلات باید حل شود. از طرف دیگر مردم هم باید بدانند ما تیمی نو را تحویل گرفته ایم و آنها ما را درک کنند. 6 بازیکن از جمع ما جدا شده اند و هنوز در برخی پست ها نتوانسته ایم بازیکنان مد نظر را جذب کنیم. من مربی هستم که سخت کار می‌کنم و برای هر جلسه تمرین بیش از 2 ساعت وقت می‌گذارم، می‌دانم که مردم این موضوع را متوجه می‌شوند پس از ما حمایت کنند تا ان شاالله تیمی خوب را روانه مسابقات کنیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول