کمیته رفاهی
 

نبی: طارمی با خارجی ها نبندد به پرسپولیس می آید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 326 ] - شنبه, 15 تیر 1398
نبی: طارمی با خارجی ها نبندد به پرسپولیس می آید

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مهدی طارمی اگر با باشگاه خارجی مدنظرش قرارداد نبندد به پرسپولیس می‌آید، گفت: باشگاه درصدد جذب یک مهاجم بسیار...

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مهدی طارمی اگر با باشگاه خارجی مدنظرش قرارداد نبندد به پرسپولیس می‌آید، گفت: باشگاه درصدد جذب یک مهاجم بسیار خوب و ملی‌پوش آسیایی است.

مهدی محمد‌نبی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور در برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر»  درباره برگزاری اردوی پرسپولیس گفت: با مسئولان کمپ کردان صحبت کردیم اما آنها گفتند تاریخ مورد نظر شما را سپاهان از قبل رزرو کرده، به همین دلیل تصمیم گرفتیم اردو را در خارج از ایران و در نزدیکی شهر استانبول برگزار کنیم.

وی در این باره که چه شد از بین گزینه‌های مورد نظر، کالدرون به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد، گفت: با 5 گزینه سرمربیگری هرکدام 4 تا 6 ساعت جلسه گذاشتیم از بین این گزینه‌ها به دو گزینه کاررا و کالدرون رسیدیم. بعد از صحبت‌هایی که با هر دو گزینه داشتیم، در نهایت دیدیم که کالدرون این ظرفیت را دارد با پرسپولیس خیلی بی غل و غش کار کند.

نبی درباره اینکه دستمزد کالدرون و سه دستیار او یک میلیون دلار است و اینکه او در بدو ورودش به ایران قول قهرمانی داده است، عنوان کرد: مبلغ قرارداد کالدرون شاید کمتر از یک میلیون دلار باشد. حفظ قهرمانی همیشه سخت‌تر از به دست آوردن آن است و سرمربی جدید هم از همان روز اول گفت که تمام تلاشش را می‌کند که این قهرمانی‌ها تداوم داشته باشد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره تجمع هواداران مقابل باشگاه در زمان رفتن برانکو تصریح کرد: هواداران خاص و بسیار خاص داریم و طبعا حواشی نیز داریم و باید این موضوع را مدیریت کنیم. 

وی درباره سرانجام توافق با برانکو خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه او سال‌ها در پرسپولیس زحمت کشیده نیت باشگاه این است با تفاهمی که انجام می‌شود این موضوع حل و فصل شود. وکیل ایشان هم مکاتباتی با آقای عرب و بخش حقوقی و بین‌الملل پرسپولیس داشته است. در اولین جلسه‌ای که با وکیل برانکو می‌گذاریم به تفاهم می‌رسیم.

نبی یادآور شد: برانکو وقتی در ایران بود 60 درصد از قرارداد خود را دریافت کرده است. دو ماه و نیم پیش دیدیم ایشان هیچ دریافتی به جز پاداش‌هایش نداشته و سوم ماه می میلادی 500 هزار یورو به او پرداخت شد. تفاهم لازم با وکیل او خواهد شد و امیدواریم پرسپولیس و برانکو به شکل منطقی و خوب با همدیگر توافق کنند.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره حضور بیرانوند در پرسپولیس گفت: بیرانوند پس از بازی دوستانه با کره جنوبی 10 روزی از کمیته تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال مرخصی داشت و بعد از این به باشگاه مراجعه کرد و با وجود اینکه از سه باشگاه خارجی پیشنهاد داشت طی جلسه‌ای مقرر شد کار را در پرسپولیس ادامه دهد و خودش هم در مصاحبه این را موضوع را اعلام و در تمرینات هم شرکت کرد. 

وی با اشاره به اینکه هواداران لطف دارند و از نقطه نظراتشان تشکر می‌کنم، تاکید کرد: اساسا نوع قراردادهای بازیکنان پرسپولیس در سنوات قبل اینگونه است که روی بندهای قرارداد دقت نشده و بازیکنان به راحتی می‌توانند از پرسپولیس جدا شوند.

نبی در پاسخ به این سوال که بند 200 هزار دلاری برای آزادسازی بازیکنان در قراردادها هست؟ گفت: نمی‌خواهم رقمی اعلام کنم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به قرارداد بازیکنانی مانند کامیابی‌نیا، علیپور، بیرانوند و شجاع خلیل‌زاده تصریح کرد: من عدد نمی‌آورم اما اینکه باشگاه جلسات مختلف گذاشت تا این بازیکنان را حفظ کند و با باشگاه ادامه بدهند کار ساده‌ای نبود. لیست بزرگسالان ما 18 نفر بوده که تثبیت شده است.

وی درباره جذب مهاجم جدید قرمزها و حضور رضا شکاری در باشگاه و هشدار باشگاه ذوب‌آهن عنوان کرد: مهاجم بسیار خوب و ملی پوش آسیایی را مدنظر داریم که امیدواریم به فهرست اضافه شود. در هیئت مدیره هیچ چیزی مصوب نشده، ذوب‌آهن انشالله با ما کنار می‌آید، آنها با باشگاه قبلی شکاری درگیر هستند. بخش حقوقی ما برای جذب او پیگیری می‌کند تا اشتباهات طارمی تکرار نشود.

نبی درباره آخرین شرایط امیری و حضورش در جمع پرسپولیس گفت: پرسپولیس خانه وحید امیری است و در باشگاه با او صحبت کردند. من شنیدم که دو باشگاه ایرانی به ترابوزون برای جذب امیری نامه زدند که شاید تبدیل به یک مانع شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره مذاکره با رامین رضاییان و طارمی خاطرنشان کرد: درباره رامین رضاییان باید بگویم من با ایشان صحبت کردم. با طارمی هم صحبت کردم خیلی دوست داشتیم ادامه بدهیم، اما رامین قرارداد داشت و نتوانست بیاید. با طارمی هم حرف زدم. او هم مشغول عقد قرارداد است. اگر با باشگاه خارجی مدنظرش قرارداد نبندد به پرسپولیس می‌آید.

وی درباره شکایت بودیمیر از پرسپولیس گفت: رقم مانده او زیاد نیست و آقای عرب مشکل را پیگیری خواهند کرد.

نبی درباره خصوصی‌سازی باشگاه عنوان کرد: آقای پوری‌حسینی مسئول خصوصی‌سازی است و آیین‌نامه مزایده باید تمام و کمال باشد و تعریف شده باشد تا بتوانیم خصوصی‌سازی را انجام بدهیم. در یک کلام باشگاه‌های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس باشگاه‌هایی هستند که استخوانی از آنها بیشتر نمانده و تلاش برای حفظ باشگاه‌ها سخت است. باید درآمدهای پایدار در این باشگاه‌ها ایجاد شود تا بتوانند در رقابت قرار بگیرند، اکنون درآمدها موسمی و هزینه‌ها بالا است. 

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اختلاف باشگاه و سیدجلال حسینی گفت: سیدجلال بزرگتر تیم است و در جلسه با آقای عرب قراردادش را تمدید کرد.

وی در پاسخ به این سوال که توقع باشگاه از  سرمربی جدید چیست؟ گفت: توقع این است که قهرمانی‌ها و موفقیت‌هایی  که در گذشته به دست آمده، ادامه داشته باشد. او بسیار زحمتکش است و تفاهم و توافق خوبی با بازیکنان دارد.

نبی در پایان با بیان اینکه شماره تلفنش را همه دارند، گفت: زنگ می‌زنند و احوال پرسی می‌کنند و به همه سلام می‌رسانند! از هواداران عزیز تقاضا می‌کنم تمرکزی که در باشگاه هست باید ادامه پیدا کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول