کمیته رفاهی
 

توضیحات عضو هیات مدیره استقلال در خصوص روند خصوصی سازی آبی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 248 ] - چهارشنبه, 12 تیر 1398
توضیحات عضو هیات مدیره استقلال در خصوص روند خصوصی سازی آبی ها

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص روند خصوصی سازی این باشگاه توضیحاتی ارائه داد. اسماعیل خلیل زاده عضو  هیأت  مدیره باشگاه استقلال در خصوص روند ...

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص روند خصوصی سازی این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.

اسماعیل خلیل زاده عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص روند خصوصی سازی در این باشگاه اظهار داشت: باتوجه به اینکه خودم نایب رییس اتاق تعاون هستم و این نهاد یکی از بخش‌های خصوصی سازی است، برای تسهیل در روند خصوصی سازی یک نقشه راه تعریف کرده‌ایم.

وی در این خصوص توضیح داد: با تشکیل یک شرکت تعاونی سهامی با حضور جمعی از پیشکسوتان این باشگاه گام مهمی در راستای خصوصی سازی برداشته شد و دنبال این هستیم تا با اجرای عدالت محوری، شرایط خرید سهام باشگاه برای هواداران ایجاد شود تا هر هواداری بتواند سهامدار باشگاه خودش باشد.

خلیل زاده که در برنامه صبحگاهی شبکه سه سیما حضور پیدا کرده بود، در خصوص بودجه استقلال گفت: در خصوص بودجه فصل گذشته صحبتی ندارم چون نبودم و نمی‌توانم در آن باره توضیحاتی بدهم. بودجه فصل آینده هم هنوز مشخص نیست و ارقامی که اعلام شده را تنها گمانه زنی می‌دانم.

عضو هیأت مدیره استقلال خاطرنشان ساخت: در حال بررسی این بودجه هستیم و طی یک هفته الی ده روز آینده و پس از بررسی‌های کارشناسی این بودجه اعلام خواهد شد.

خلیل زاده با اشاره به سختی کار در تیم استقلال بیان داشت: این باشگاه میلیون‌ها هوادار دارد و پاسخگو بودن به عواطف و احساسات این هواداران واقعاً کاری سخت و طاقت فرسا است و مستلزم این است که وقت زیادی برای این منظور گذاشته شده و انرژی زیادی صرف شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول