کمیته رفاهی
 

پسر بامزه تیم ملی، لژیونر جدید ایران در بلژیک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 398 ] - چهارشنبه, 12 تیر 1398
پسر بامزه تیم ملی، لژیونر جدید ایران در بلژیک

میلاد محمدی در آستانه پیوستن به یکی از تیم های مطرح لیگ بلژیک قرار دارد. میلاد محمدی، مدافع چپ موفق تیم اخمت گروژنی روسیه یکی از ترنسفرهای این فصل فوتبال ایرا...

میلاد محمدی در آستانه پیوستن به یکی از تیم های مطرح لیگ بلژیک قرار دارد.

میلاد محمدی، مدافع چپ موفق تیم اخمت گروژنی روسیه یکی از ترنسفرهای این فصل فوتبال ایران است و مدتی است همه منتظر تعیین مقصد جدید او هستند.

 

محمدی دقایقی پیش در اینستاگرام شخصی خود خبر از یک فصل جدید و انتقال به تیمی داده است. او البته نامی از تیم جدید خود نیاورده اما به نظر می رسد تیم خنت بلژیک، مقصد بعدی این ملی پوش ایران است و او هم در فصل پیش رو به ایرانی های لیگ بلژیک اضافه می شود.

 

تیم خنت، قهرمان سال 2015 لیگ بلژیک، در فصل اخیر این مسابقات در رتبه پنجم ایستاد و نتوانست سهمیه تورنمنت های اروپایی را به دست آورد. در رقابت های این فصل، خنک و کلاب بروژ به ترتیب سهمیه مستقیم و پلی آف لیگ قهرمانان اروپا را به دست آوردند و استاندارد لیژ و آنتورپ به مراحل مقدماتی لیگ اروپا راه یافتند.

 


میلاد محمدی، مدافع 25 ساله تیم ملی ایران، در رده بزرگسالان فوتبال باشگاهی ایران فقط برای یک تیم بازی کرد. او در سال 2016 از تیم راه آهن به فوتبال اروپا رفت و کار خود را در لیگ روسیه آغاز کرد. میلاد در اروپا هم تا به حال فقط در یک تیم بازی کرده و سه فصل کامل در خدمت اخمت گروژنی بود. این بازیکن از سال 2015 توسط کارلوس کی روش به تیم ملی ایران دعوت شد و نخستین بار مقابل ازبکستان، در چارچوب یک دیدار ملی به میدان رفت. محمدی تا کنون 30 بازی ملی انجام داده و تجربه ارزشمند حضور در جام جهانی و جام ملتهای آسیا را نیز در همین سن نسبتا کم، اندوخته است.

 

 

 

میلاد با دو صحنه فوق العاده جذاب در ذهن بینندگان جام جهانی در سراسر دنیا ماندگار شد. استارت انفجاری او مقابل پرتغال و پرتاب اوت شگفت انگیزش در واپسین دقایق دیدار با اسپانیا، این بازیکن جذاب تیم ملی را به یکی از ویترین های ایران در مهم ترین تورنمنت فوتبال جهان تبدیل کرد.

 

نمایش های خوب میلاد در ترکیب اخمت گروژنی، مشتریان مختلفی را برای او فراهم کرد که از سلتیک و رنجرز اسکاتلند به همراه زنیت سن پترزبورگ روسیه، به عنوان مطرح ترین تیم های خواهان او می توان نام برد. اما حالا به نظر می رسد او نیز قرار است به جمع بازیکنانی چون یونس دلفی، علی قلی زاده و احتمالا کاوه رضایی در لیگ بلژیک بپیوندد و نماینده ای دیگر برای فوتبال ایران باشد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول