کمیته رفاهی
 

کالدرون و پیغام روشن به بازیکنان پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 314 ] - چهارشنبه, 12 تیر 1398
کالدرون و پیغام روشن به بازیکنان پرسپولیس

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در اولین جلسه با بازیکنان این پیغام روشن خود را به بازیکنان اعلام کرد. گابریل کالدرون، سرمربی جدید سرخپوشان که به نظر می‌رسد کا...

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در اولین جلسه با بازیکنان این پیغام روشن خود را به بازیکنان اعلام کرد.

گابریل کالدرون، سرمربی جدید سرخپوشان که به نظر می‌رسد کار سختی در پرسپولیس پیش رو داشته باشد، روز گذشته در جلسه معارفه خود با بازیکنان، ضمن تقدیر از عملکرد آنها طی فصل گذشته نکات جالبی را با آنها در میان گذاشت. از جمله آنها که البته کلیدی‌ترین آن نیز محسوب می‌شود می‌توان به احترام متقابل و دوری از حواشی اشاره کرد. مساله‌ای که خط قرمز این سرمربی آرژانتینی محسوب می‌شود و او در تیم‌های سابق خود نیز این مساله را به خوبی نمایان ساخته بود. کالدرون برخلاف آنچه که رسانه‌های عربی از آن به عنوان ستاره ستیزی یاد کرده‌اند، پیغام روشنی برای بازیکنان دارد؛ "رییس من هستم، در چارچوب رفتار حرفه‌ای و احترام متقابل عمل کنید".


طی روزهای اخیر صحبت‌هایی مطرح شده که گابریل کالدرون بیشتر به دنبال جوانگرایی و جا انداختن اتوریته خاص خود در تیم است و این مساله باعث خواهد شد برخی بازیکنان این تیم با چالش مواجه شوند. کالدرون برخلاف برانکو ایوانکوویچ یک مربی نرم و سازگار نیست و با هر کار خارج از چارچوبی برخورد خواهد کرد. اتفاقی که محمد نور، حسن العتیبی و ماجد المرشدی به خوبی طعم آن را چشیده‌اند و علیرغم در اختیار داشتن مقبولیت کافی در رسانه‌ها و محبوبیت در تیم‌های خود با تصمیمات بدون برگشت این مربی آرژانتینی مواجه شدند.


البته پرسپولیس طی فصول اخیر با کمترین تنش داخلی مواجه بود و همدلی و در کنار آن هماهنگی بین بازیکنان مانع از این شده بود تا فضای بیرون از تیم دچار چالش بزرگی شود، با این حال با توجه به تغییرات وسیعی که طی هفته‌های اخیر در بدنه تیم و باشگاه شکل گرفته، زمزمه‌هایی مبنی بر چنددستگی بین بازیکنان شکل گرفته است که البته از فردا با حضور کالدرون و دستیارانش در تمرین باید در همان حد شایعه باقی بماند والا ممکن است برنامه ای که برانکو قبل از ترک پرسپولیس برای فصل جدید درنظر گرفته بود و قصد اصلاحاتی را در تیم داشت به اجرا در بیاید.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول