کمیته رفاهی
 

آقای عرب در پرسپولیس چه خبر است؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 270 ] - چهارشنبه, 12 تیر 1398
آقای عرب در پرسپولیس چه خبر است؟

به قدری در روزهای گذشته اتفاقات عجیب و غریب در باشگاه رخ می‌دهد که کم کم باید منتظر آژیر هشدار باشیم. ابتدا تشکیل جلسه با نماینده چهار رسانه در اوج اعترا...

به قدری در روزهای گذشته اتفاقات عجیب و غریب در باشگاه رخ می‌دهد که کم کم باید منتظر آژیر هشدار باشیم. ابتدا تشکیل جلسه با نماینده چهار رسانه در اوج اعتراضات هواداران برای همفکری، دوم حضور شخصی به نام مدیر برنامه احمدزاده در باشگاه. (هواداران بدون شک نه تنها خاطره خوبی بابت اتفاقات طارمی و رضائیان از او ندارند بلکه مدیران سابق هم او را برای ورود به کلیه اماکن تحت پوشش باشگاه ممنوع الورود کرده بود. تا جایی که در هتل تبریز آنطور که از نزدیک شاهد بودیم از ماموران انتظامی خواسته شد برای اخراجش از هتل محل اردوی پرسپولیسی‌ها وارد عمل شود. اما این فرد به همراه احمدزاده به دفتر شما رفت و آمد می‌کند)، سوم سفر ترکیه و اتفاقات بازگشت و هم مسیری با یک خبرنگار و چهارم انتصابات عجیب و غریب در باشگاه (انتصاباتی که بی‌شک می‌تواند برای هوادار هم جالب باشد. از قسمت ای‌تی و اداری و حالا هم دو پست بسیار حساس در باشگاه)
آقای عرب؛ دوست داریم شفاف پاسخ هوادار و رسانه برای دلایل انتصاباتی که عنوان شد را بدهید، چرا که این کوچک‌ترین حق هوادار و سپس رسانه است تا در مورد آنها باخبر شوند.
آقای عرب عزیز یک سوال؛ چرا باشگاه بزرگ پرسپولیس چند صباحی است بدون روابط عمومی اداره می‌شود و داستان هزار و یک شب انتخاب مدیر رسانه‌ای هم همچنان ادامه دارد.
آقای عرب؛ آیا قبول دارید اتاق شیشه‌ای که از آن می‌گفتید تبدیل به طبقات منفی 3 شده است؟ مدت‌هاست افرادی بدون پست و حکم در باشگاه تردد می‌کنند و حتی شنیده می‌شود در باشگاه مستقر شده‌اند، ولی چرا رسما معرفی نمی‌شوند؟ منتظر تایید چه چیزی هستید؟
آقای عرب؛ شما به خوبی می‌دانید که در سخت‌ترین شرایط مغلوب احساسات و جوسازی‌ها نشدیم و حتی پست‌های پیشنهادی هم از سوی ما رد شد. پس حداقل جنابعالی به خوبی می‌دانید که این مطالب تنها از روی دلسوزی است. اما روزگار سخت «پسا برانکو» هنوز نرسیده است و با سوت رسمی لیگ جدید آغاز می‌شود. نباید همه چیز را تمام شده بدانیم و بالش زیر سر بگذاریم که این خوان هم گذشت.
آقای عرب عزیز؛ ظاهرا داستان بیانیه و اطلاعیه‌نویسی چند روزی است شدیدا در باشگاه رواج یافته است. سایت رسمی‌تان را باز کنید ببینید در یکی دو روز گذشته چه تعداد اطلاعیه و بیانیه منتشر شده است؟ در بین این اطلاعیه‌ها دو مورد به شدت به چشم می‌آید، یکی در مورد جانبداری باشگاه تحت امر شما از کارمند متخلفی که نه تنها برخورد جدی با او نشد بلکه در بیانیه‌ای اعلام می‌شود یک مبلغ جزئی به یکی از چند موارد ناراحتی برانکو تبدیل شده که در مذاکرات با سرمربی پرافتخار پرسپولیس یا وکیلش آن را حل و فصل خواهیم کرد!!!
آقای عرب عزیز؛ چه اتفاقی رخ داد که این کارمند خطاکار که رفتار نه چندان مناسبش با اصحاب رسانه طی سال‌های اخیر بارها مورد اعتراض خبرنگاران و عکاسان قرار گرفته‌، نه تنها به قول یکی از نزدیکان شما به درفشی‌‌فر و خانه‌اش تبعید نشد بلکه الان همکار آقای معلم دینی شده است؟
آقای عرب؛ در مورد اطلاعیه عدم حضور رسانه‌ها در مراسم استقبال کالدرون هم نیازمند توضیح هستیم.زمان حضور به اشتباه اعلام می شود تا رسانه ها نیایند و از همان ترفند هتی قدیمی استفاده می گردد ولی نتیجه این کار بی اعتمادی اصحاب رسانه نسبت به باشگاه می شود. راستی شما تصاویر و پخش مستقیم اینستاگرامی آن را از رسانه‌های همسفرتان دیدید؟ روز گذشته عکاس، فیلمبردار و… در باشگاه حاصر می‌شوند و می‌خواهید پوشش مناسبی از ورود کالدرون داشته باشند، آیا منظورتان پوشش برای اینستاگرام رسانه های خاص بود یا پیج اینستاگرامی که چند وقت است بازگردانده شده و چراغ خاموش فعالیت می‌کرد؟ راستی افراد اضافه‌ای که در مراسم استقبال حضور داشتند آیا سمت رسمی در باشگاهتان دارند؟ آیا انتصاب آنها تائید شده است؟
آقای عرب؛ واقعا مردم دوست دارند خیلی چیزها را بدانند نه تنها از گذشته بلکه از آینده پرسپولیس که همه نگران آن هستند.
آقای مدیر، آقایان هیات مدیره و جناب وزیر؛ بی‌شک مطالبه مردم در قبال پرسپولیس به همین اولویتی که نام بردم خواهد بود چه بسا کاسه صبر که لبریز شود ورق برگردد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول