کمیته رفاهی
 

پشت پرده دست هایی هست که هر سال استقلال را ضعیف تر کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 255 ] - شنبه, 1 تیر 1398
پشت پرده دست هایی هست که هر سال استقلال را ضعیف تر کند

پیشکسوت آبی پوشان گفت: نمی‌توانم قبول کنم هر سال به صورت تصادفی اتفاقاتی در نقل و انتقالات بیفتد که باعث ضعیف شدن استقلال شود. هاشم حیدری اظهار داشت: این...

پیشکسوت آبی پوشان گفت: نمی‌توانم قبول کنم هر سال به صورت تصادفی اتفاقاتی در نقل و انتقالات بیفتد که باعث ضعیف شدن استقلال شود.

هاشم حیدری اظهار داشت: این فوتبال را به طور کلی تعطیل کنند بهتر است. لااقل اینطوری این همه هوادار هم حرص نمی‌خورند.

پیشکسوت فوتبال ایران که از شرایط حاکم بر فوتبال و به ویژه باشگاه استقلال به شدت دلخور است در ادامه بیان داشت: کجای فوتبال ما شبیه فوتبال حرفه‌ای کشورهای پیشرفته است؟ با چه متر و معیاری اسم لیگ مان را حرفه‌ای گذاشتیم؟ واقعاً فوتبال ما حرفه‌ای است؟

حیدری با اشاره به مشکلات باشگاه استقلال گفت: کجای دنیا یک تیم حرفه‌ای را می‌بینید که هر سال در نقل و انتقالات زیر و رو می شود، 10 بازیکن می‌روند و 10 بازیکن جدید می‌آیند. این اتفاق چند سال است که برای استقلال می‌افتد و من که پیشکسوت این باشگاه هستم هیچ جوری نمی‌توانم قبول کنم این اتفاقات تصادفی روی می‌دهد.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: یقین دارم پشت پرده دستهایی در کار است که وظیفه‌اش تضعیف استقلال در فصل نقل و انتقالات است. اگر غیر از این است چطور می‌شود که 5 بازیکن ملی پوش به مشکل برخورد کنند.

وی افزود: مجیدی، منتظری، حسینی، غفوری و بقیه دارند از مشکلاتی صحبت می‌کنند که ظاهراً منشاء آنها یکی از معاونین باشگاه است. این آقا کیست که همه از او ناراحت هستند؟ چرا این آقا مدیریت نمی‌شود؟ دو حالت بیشتر ندارد. یا فتحی نمی‌تواند این آقا را مدیریت کند یا این آقا با هماهنگی خود فتحی این کارها را می‌کند. از این دو حالت خارج نیست.

حیدری تاکید کرد: ما در این فوتبال مدیریت نداریم. باید فاتحه این فوتبال را خواند و درِ آن را بست. برای همین تیم استقلال سال گذشته یک هوادار چشمش را از دست داد و یک هوادار جانش را. با این وجود این است وضع مدیریت این باشگاه.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: آقای وزیر ورزش! به خدا حق هواداران استقلال این نیست که چنین مدیریتی داشته باشد و سناریوی تضعیف این تیم در نقل و انتقالات چند سال تکرار شود. همانطور که گفتم من شک دارم این سناریوی تکراری در چند فصل پی در پی به صورت تصادفی برای استقلال تکرار شود. با این شرایطی که من می‌بینم امید زیادی به فصل آینده ندارم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول