کمیته رفاهی
 

ملی پوش جنجالی یک قدم تا امضا با پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 282 ] - شنبه, 1 تیر 1398
ملی پوش جنجالی یک قدم تا امضا با پرسپولیس

مدافع ملی‌پوش بعد از مذاکرات ابتدایی تنها یک گام برای حضور در مجدد در پرسپولیس فاصله دارد. محمدحسین کنعانی‌زادگان خوش شانس بود که جدایی برانکو ایوان...

مدافع ملی‌پوش بعد از مذاکرات ابتدایی تنها یک گام برای حضور در مجدد در پرسپولیس فاصله دارد.

محمدحسین کنعانی‌زادگان خوش شانس بود که جدایی برانکو ایوانکوویچ باعث شده تا او در لیست نقل و انتقالاتی پرسپولیس حاضر شود و مذاکرات برای بازگشت به این تیم را صورت دهد.

برانکو که در پاسخ به جذب این بازیکن پیش از این مخالفت کرده بود، با جدایی‌اش این فرصت را به این بازیکن جنجالی و پرحاشیه داده تا باب مذاکرات با مسوولان نقل و انتقالاتی پرسپولیس را استارت بزند.

کنعانی زادگان در چند مقطع با واکنش تند هواداران پرسپولیس مواجه شده بود؛ او یک بار در شرایطی که بازیکن قرضی پرسپولیس در ملوان محسوب می‌شد، بعد از گل خود با شادی جنجالی‌اش روبروی هواداران قرار گرفت. بار دیگر در نقل و انتقالات و در حالی که بازیکن پرسپولیس بود با پیشنهاد مالی بالاتر و تصمیم عجیب فدراسیون راهی استقلال شد و برای هواداران سرخ کری خواند.

او اکنون در روزهایی که برانکو از این تیم جدا شده و لیست نقل ‌انتقالاتی سرخ‌ها به طور کامل تغییر یافته، گزینه حضور در اردوگاه سرخ‌ها محسوب می‌شود و باید دیدمذاکرات طرفین به سمت توافق نهایی پیش خواهد رفت یا خیر.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول