کمیته رفاهی
 

باید از سرمربی جدید استقلال حمایت کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 379 ] - دوشنبه, 20 خرداد 1398
باید از سرمربی جدید استقلال حمایت کرد

کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: حالا که سرمربی تیم استقلال مشخص شده وظیفه هواداران و پیشکسوتان است که از او حمایت کنند. اکبر کارگرجم در خصوص مشخص شدن سرمربی جدید ...

کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: حالا که سرمربی تیم استقلال مشخص شده وظیفه هواداران و پیشکسوتان است که از او حمایت کنند.

اکبر کارگرجم در خصوص مشخص شدن سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: تا حالا سرمربی تیم مشخص نبود و اختلافات در باشگاه و خارج از باشگاه در این خصوص بود. حالا که سرمربی مشخص شده و تنها مانده به تهران بیاید تا قراردادش نهایی شود، باید از او و تیم حمایت شود.

کاپیتان پیشین استقلال تاکید کرد: تیم ما در سالهای گذشته بسیار لطمه خورده و یکی از مهمترین عوامل آن عدم اتحاد بین توده‌های مختلف این باشگاه بود. باشگاه یکپارچه و یکدل نبود و این عدم همدلی به پیشکسوتان و هواداران هم رسیده بود. یکی از فاکتورهای تیم‌های قهرمان، همدلی بود که تیم ما فاقد آن بود.

کارگرجم با تاکید بر این نکته که تنها باشگاه است که می‌تواند نقش مهمی در ایجاد همدلی ایفا کند بیان داشت: امیدوارم مدیران باشگاه از این موضوع غافل نباشند. آنها نقش اصلی را در ایجاد همدلی دارند. باشگاه باید پیشکسوتان، هواداران و حتی اصحاب رسانه و آن دسته از قلم به دستانی که در حوزه استقلال قلم می‌زنند را ساماندهی کرده و همه را همدل کند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: به شخصه شناختی از این آقای استراماچونی ندارم و نمی‌توان گفت به صرف اینکه از اروپا می‌آید یک مربی درجه یک هست. اما حالا که انتخاب باشگاه است ما به این انتخاب احترام می‌گذاریم و آنچه از دستمان بر می‌آید برای حمایت از او و تیم خودمان انجام می‌دهیم.

وی اضافه کرد: هوادار استقلال بیش از این تحمل دوری از قهرمانی را ندارد و این تیم باید در این فصل قهرمان شود. ما هم امیدواریم استراماچونی اینقدر توانمند باشد که انتظارات را برآورده کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول