کمیته رفاهی
 

چند تیم اسپانیایی خواستار جذب مدافع جوان ایرانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 411 ] - شنبه, 11 خرداد 1398
چند تیم اسپانیایی خواستار جذب مدافع جوان ایرانی

درخشش سید مجید حسینی در فوتبال ترکیه باعث شده است تا چند تیم خواهان جذب این بازیکن شوند. به نقل از سایت fanatik، سید مجید حسینی مدافع 22 ساله ایرانی عملکرد خو...

درخشش سید مجید حسینی در فوتبال ترکیه باعث شده است تا چند تیم خواهان جذب این بازیکن شوند.

به نقل از سایت fanatik، سید مجید حسینی مدافع 22 ساله ایرانی عملکرد خوبی در تیم ترابزون اسپور ترکیه در این فصل داشت و همین درخشش نیز از چشم تیم‌های دیگر اروپایی دور نمانده است.

بعد از پایان فصل جاری رقابت‌های لیگ ترکیه، چند تیم خواهان جذب سید مجید حسینی شدند و پیشنهاد خود را به باشگاه ترکیه‌ای ارائه دادند. ویارئال اسپانیا یکی از تیم‌های خواهان جذب حسینی است. هم‌چنین تیم‌های وایادولید، لوانته و لگانس نیز از دیگر تیم‌هایی هستند که به دنبال جذب مجید حسینی هستند.

هم‌چنین این سایت ترکیه‌ای خبر داد باشگاه ویتسه آرنهم هلند نیز تمایل خود را به جذب مجید حسینی ابراز داشته است و باید دید مدافع سابق استقلال که در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا نیز برای ایران به میدان رفت در نهایت چه تصمیم خواهد گرفت.

بندی در قرارداد این بازیکن است که می‌تواند حضورش را برای یک سال دیگر در ترابزون تمدید کند ولی در صورتی که پیشنهاد مالی خوبی برای او ارائه شود، امکان رفتن حسینی از لیگ ترکیه وجود دارد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول