کمیته رفاهی
 

زمان اعلام رای دادگاه CAS درباره استقلال و پرسپولیس مشخص شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 266 ] - شنبه, 11 خرداد 1398
زمان اعلام رای دادگاه CAS درباره استقلال و پرسپولیس مشخص شد

دادگاه بین المللی ورزش به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است تکلیف نهایی سوپرجام را ابتدای تیرماه مشخص می‌کند. تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل عدم حضور استقلال د...

دادگاه بین المللی ورزش به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است تکلیف نهایی سوپرجام را ابتدای تیرماه مشخص می‌کند.

تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل عدم حضور استقلال در دیدار سوپرجام فصل گذشته رقابت‌های فوتبال باشگاهی کشور با رأی کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون فوتبال برنده اعلام شد و حتی جام هم به پرسپولیس اهدا شد.

این موضوع باعث شد باشگاه استقلال تهران نسبت به این حکم اعتراض کند و با طرح شکایت از باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ فوتبال ایران خواهان رسیدگی به این موضوع در دادگاه بین المللی ورزش شود.

مدیران سرخابی‌های پایتخت همراه با مسئولان سازمان لیگ هم برای ارائه مستندات خود به دادگاه عالی ورزش به سوئیس رفتند و در دادگاه مربوط به این پرونده به دفاع از لایحه خود پرداختند.

دادگاه بین‌المللی ورزش (CAS) حدود دو ماه پیش با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال و باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اعلام کرد از اختیارات خود برای بررسی مجدد این پرونده استفاده می‌کند تا تمام جوانب را برای صدور حکم نهایی انجام دهد.

این دادگاه در جدیدترین مکاتبات خود با باشگاه پرسپولیس تاکید کرده، حکم نهایی این پرونده را تا پایان ماه ژوئن میلادی (اوایل تیرماه سال جاری) صادر خواهد کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول