کمیته رفاهی
 

چطور یک بازیکن جرات می کند برای هوادار خط و نشان بکشد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 300 ] - شنبه, 11 خرداد 1398
چطور یک بازیکن جرات می کند برای هوادار خط و نشان بکشد؟

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از حاشیه های به وجودآمده در بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: بازیکن خودش را چه چیزی فرض کرده که برای هوادار خط و نشان می کشد؟...

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از حاشیه های به وجودآمده در بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: بازیکن خودش را چه چیزی فرض کرده که برای هوادار خط و نشان می کشد؟

ناصر ابراهیمی در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاهی کشور و صعود سرخپوشان به فینال گفت: از لحاظ فنی تقریباً دیدار متعادلی دیدیم. پرسپولیس سعی داشت با استفاده از قدرت هافبک‌های خود توپ‌های سالم را به مهاجمان برساند. بازیکنان سپاهان هم با سیستم همیشگی خود که سانتر از جناحین بود می‌خواستند به دروازه حریف برسند.

وی درباره حاشیه‌های به وجود آمده در این دیدار بین بازیکنان و هواداران دو تیم اذعان داشت: فوتبال امسال خیلی پرحاشیه بود. تمام تیم‌ها وقتی داور سوت می‌زند به او حمله‌ور می‌شوند. صحنه‌های زشتی که باعث می‌شود حتی دلمان نیاید فوتبال را از تلویزیون ببینیم. متأسفانه رفتارها بسیار پراشتباه است. تا به حال به یادم نمی‌آید این نوع برخوردها را جایی دیده باشم.

کارشناس فوتبال ایران افزود: مربی وقتی اعتراض می‌کند بازیکنش تهییج می‌شود. ما قبل از هر بازی برای بازیکن شرط می‌گذاشتیم اگر اخطار و اخراج بی جهت بگیری من تو را بیرون می‌کشم. این حجم از اعتراضات را درک نمی‌کنم. باید مربی بتواند بازیکنش را آرام کند.

وی در ادامه با انتقاد از این‌گونه رفتارها تصریح کرد: بازیکنان سپاهان و پرسپولیس چه‌کاره هستند که سینه به سینه داور می‌ایستند. کسی نیست به آنها بگوید بازیکن بمان! همین اتفاق می‌تواند یک مربی و تیم را خراب کند.

ابراهیمی با اشاره به شروع درگیری بین هواداران دو تیم تاکید کرد: اتفاقاتی که در سپاهان رخ داد به بازی برگشت دو تیم در لیگ برتر که در تهران برگزار شد مربوط شد. من متوجه نمی‌شوم بازیکن خودش را در چه حدی می بیند که برای حضور هوادار تعیین تکلیف می‌کند. چرا باید بگوید اگر هوادار از تهران بیاید مراقبت از جانش بر عهده خودش است.

وی درباره رفتار هواداران در استادیوم‌های فوتبال اظهار داشت: زمانی می‌گفتیم بهترین تماشاچیان را داریم اما حالا به هیچ وجه اینطور نیست. اخلاق در فوتبال مدت‌ها مرده است و به هر قیمتی آقایان حاضرند تیم‌هایشان نتیجه بگیرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول