کمیته رفاهی
 

پرسپولیس برانکو به دنبال بهترین فصل تاریخ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 315 ] - شنبه, 11 خرداد 1398
پرسپولیس برانکو به دنبال بهترین فصل تاریخ

پرسپولیس، حالا بیشتر از همیشه به یک پایان فوق العاده نزدیک شده است. تابستان سال قبل، کمتر کسی فکر می کرد سخت ترین فصل پرسپولیس بدون پنجره نقل و انتقالات، تبدی...

پرسپولیس، حالا بیشتر از همیشه به یک پایان فوق العاده نزدیک شده است.

تابستان سال قبل، کمتر کسی فکر می کرد سخت ترین فصل پرسپولیس بدون پنجره نقل و انتقالات، تبدیل به بهترین فصل تاریخ باشگاه شود. پرسپولیسی ها این فصل، در همه جام ها موفق بوده اند و حداقل به فینال رسیده اند. آن ها فصل را، با قهرمانی بدون مسابقه در سوپرجام آغاز کردند. پرسپولیس که خرید تازه ای نداشت، زودتر آماده بازی شد و استقلال بخاطر اردوی ترکیه و درگیری در نقل و انتقالات، تقاضای تعویق بازی را کرد. درخواستی که پذیرفته نشد و در نهایت با عدم حضور استقلال در تهران، جام به پرسپولیس رسید. جامی که البته، سرنوشت نهایی آن بعد از اعلام رای CAS مشخص خواهد شد.

در لیگ قهرمانان آسیا، آن ها برای اولین بار در تاریخ شان به فینال رسیدند و جام را به کاشیما واگذار کردند. در لیگ برتر، پرسپولیسی ها نیم فصل اول را در رده سوم به پایان رساندند و نیم فصل دوم، با ورود بازیکنان تازه صدرنشین و سپس قهرمان شدند. آخرین جام باقی مانده، جام حذفی بود که پرسپولیس امروز به فینال رسید و فقط یک مسابقه، تا قهرمانی آن فاصله دارد.

در صورتی که پرسپولیس قهرمان جام حذفی شود، اولین تیم ایرانی خواهد بود که در یک فصل همه جام های داخلی شامل سوپرجام، لیگ برتر و جام حذفی را می برد. علاوه بر اینکه آن ها در لیگ قهرمانان هم فینال مسابقات رسیده اند. حتی در صورت نایب قهرمانی در جام حذفی هم فصلی با دو جام و دو مدال نقره، خاطره ای فراموش نشدنی برای آن ها خواهد بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول