کمیته رفاهی
 

هشتمین سالگردحجازی؛کریمی وخداداد بودند،فرهادمجیدی نبود!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 248 ] - شنبه, 4 خرداد 1398
هشتمین سالگردحجازی؛کریمی وخداداد بودند،فرهادمجیدی نبود!

هشتمین مراسم سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی جمعه با حضور مسئولان استقلال و جمعی از هواداران فوتبال در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) برگزار شد. در این مراسم، ام...

هشتمین مراسم سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی جمعه با حضور مسئولان استقلال و جمعی از هواداران فوتبال در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) برگزار شد.

در این مراسم، امیرحسین فتحی مدیرعامل، علی خطیر معاون ورزشی، اصغر حاجیلو، فرهاد مجیدی، علی کریمی (بازیکن پیشین پرسپولیس)، خداداد عزیزی، حسین فرکی، بیژن طاهری، اشکان نامداری، بهزاد غلامپور و جمع دیگری از پیشکسوتان حضور داشتند.

نکته قابل توجه عدم حضور فرهاد مجیدی و دیگر بازیکنان استقلال بود و تنها پژمان منتظری و مهدی رحمتی در این مراسم حضور داشتند.

تعدادی از هواداران پرسپولیس با پرچم‌های قرمز در مراسم شرکت کرده بودند. ازدحام جمعیت به حدی بود که عبور و مرور افراد به سختی انجام می‌شد. هواداران استقلال و پرسپولیس با حضور علی کریمی بر مزار حجازی، شعار «حجازی - کریمی، اسطوره‌های ملی» سر دادند.

 خداداد عزیزی با کلاه و عینک در مراسم شرکت کرد تا شناسایی نشود، اما هواداران او را به آسانی شناختند. شماری از هواداران در حال گرفتن عکس سلفی با مهدی رحمتی بودند که دروازه‌‌بان استقلال ناراحت شد و گفت که مزار جای گرفتن عکس سلفی نیست. نکته عجیب مراسم، درگیری لفظی هواداران دو تیم بود. هواداران استقلال کنایه زدند که وزارت ورزش هوای پرسپولیس را دارد و با حضور وزیر پرسپولیسی سه مرتبه قهرمان لیگ شده است. هواداران پرسپولیس هم پاسخ دادند که پرسپولیس با تدبیر خودش به اینجا رسیده است.

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول