کمیته رفاهی
 

جرج لیکنز، 3 حکم اخراج از 3 قاره در کمتر از یک سال!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 289 ] - شنبه, 4 خرداد 1398
جرج لیکنز، 3 حکم اخراج از 3 قاره در کمتر از یک سال!

سایت مجارستانی به اخراج جرج لیکنز از تیم فوتبال تراکتورسازی پرداخت که سومین حکم اخراج این مربی 70 ساله در کمتر از یک سال بود. به نقل از csakfoci، جرج لیکنز سر...

سایت مجارستانی به اخراج جرج لیکنز از تیم فوتبال تراکتورسازی پرداخت که سومین حکم اخراج این مربی 70 ساله در کمتر از یک سال بود.

به نقل از csakfoci، جرج لیکنز سرمربی بلژیکی در ژوئن 2018 به دلیل کسب نتایج ضعیف از هدایت تیم فوتبال مجارستان برکنار شد. او در ادامه هدایت تیم فوتبال ستاره ساحلی را در تونس برعهده گرفت و در این تیم نیز دوام زیادی نداشت و از سمت خود برکنار شد.

لیکنز در ادامه هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفت که بیست و ششمین تیم دوران مربیگری این مربی 70 ساله بلژیکی بود که در این تیم نیز حضور لیکنز دوام زیادی داشت و او از سمت خود برکنار شد.

او در تراکتورسازی شروع خوبی داشت و توانست با 6 برد و دو تساوی، نتایج خوبی به دست بیاورد و تیمش را مدعی قهرمانی کند ولی در ادامه در 6 بازی عملکرد ضعیفی داشت تا جایی که 3 باخت برای این تیم ثبت شد. این نتایج باعث شد که تراکتورسازی در رده پنجم قرار بگیرد و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهد و در نتیجه باشگاه نیز تصمیم گرفت قرارداد او را فسخ کند.

به این ترتیب این مربی با سابقه در 11 ماه یعنی کمتر از یک سال از 3 تیم در 3 قاره اروپا، آفریقا و آسیا اخراج شده است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول