کمیته رفاهی
 

یاغی های سابق در دسترس برانکو؛ سیاست درهای باز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 279 ] - شنبه, 4 خرداد 1398
یاغی های سابق در دسترس برانکو؛ سیاست درهای باز

لیست نیازهای پرسپولیس برای فصل آینده، شباهت زیادی به لیست خروجی‌شان در فصل گذشته دارد. محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات، بازیکنانی که تمایل به جدایی دا...

لیست نیازهای پرسپولیس برای فصل آینده، شباهت زیادی به لیست خروجی‌شان در فصل گذشته دارد.

محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات، بازیکنانی که تمایل به جدایی داشتند را در موقعیت سختی قرار داد. بعضی مثل انصاری و کامیابی‌نیا، قراردادشان را تمدید کردند و بعضی دیگر مثل احمدزاده و امیری، پیشنهادات اروپایی را به ماندن در شرایط سخت ترجیح دادند. پس از یک سال، حالا اوضاع عوض شده است. پرسپولیس، پنجره‌های باز دارد و بازیکنان جدا شده، علاقه‌مند به بازگشت هستند.

شلاسک احمدزاده را در لیست خروجی قرار داده و او، در لهستان باقی نمی‌ماند. قرارداد طارمی و الغرافه تمام شده و دو طرف، علاقه‌ای به تمدید ندارند. وحید امیری هم پس از یک فصل نیمکت نشینی در ترکیه، شرایط خوبی ندارد و هیچکدام از طرفین مایل به ادامه همکاری نیستند. تنها مورد متفاوت، صادق محرمی است که ممکن است دینامو قصد نگه داشتن یا قرض دادنش به تیمی دیگر در لیگ کرواسی را داشته باشد. از طرفی، لیست نیاز پرسپولیس برای فصل آینده، دقیقا همان بازیکنانی هستند که یک سال قبل از باشگاه جدا شده‌اند. پرسپولیس هنوز نتوانسته جانشینی برای طارمی پیدا کند. در خط هافبک هم با وجود اضافه شدن ترابی و عملکرد خوبی او، حداقل به یک هافبک خلاق با خصوصیات امیری و احمدزاده نیاز دارند.

بین طرفداران پرسپولیس، موضع دوگانه‌ای نسبت به این بازیکنان است. گروهی در لیست موافقان بازگشت و گروهی در لیست مخالفان حضور دوباره این بازیکنان قرار گرفته‌اند. با این حال برانکو، درها را برای بازگشت آن‌ها نبسته و این یعنی، مشکلی برای بازگشت ستاره‌های جدا شده ندارد. به خصوص که در بازار لیگ برتر، نه مهاجمی به خوبی طارمی و نه بازیسازی به خلاقیت امیری و احمدزاده در دسترس‌شان دیده نمی‌شود. پرسپولیس هزینه‌ای بابت رضایتنامه این بازیکنان هم پرداخت نمی‌کند و همگی، یا بدون قرارداد یا در لیست خروجی باشگاه‌شان هستند. با سیاست درهای باز و لیست خرید برانکو، حضور دوباره یک یا دو نفر از این سه نفر در پرسپولیس دور از ذهن نخواهد بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول