کمیته رفاهی
 

عرب: نسبت به بازی در اصفهان و تبریز نگرانی جدی داریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 377 ] - شنبه, 7 اردیبهشت 1398
عرب: نسبت به بازی در اصفهان و تبریز نگرانی جدی داریم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید نسبت به حضور تیمش در تبریز و اصفهان نگران است. ایرج عرب درباره اتفاقات شب گذشته دیدار پرسپولیس و سپاهان اظهار کرد: زمانی...

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید نسبت به حضور تیمش در تبریز و اصفهان نگران است.

ایرج عرب درباره اتفاقات شب گذشته دیدار پرسپولیس و سپاهان اظهار کرد: زمانی که قبل از بازی کنار زمین در حال مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی بودم هواداران سپاهان صندلی‌ها را می‌شکستند و به زمین پرت می‌کردند؛ همان موقع از تصویربردار خواستم که این تصاویر را ضبط کند و در آن لحظه هواداران ما با وجود اینکه تعدادشان چندین برابر هواداران سپاهان بود آرام تیم خودشان را تشویق می‌کردند این در حالی است که سپاهانی‌ها واقعاً فحاشی می‌کردند.

او در ادامه اضافه کرد: وقتی هواداران سپاهان با این تعداد کم چنین جوی را در ورزشگاه آزادی برای ما ایجاد کردند ما واقعاً نگران بازی سوم خرداد در اصفهان برابر سپاهان هستیم. در این مورد با توجه به نگرانی جدی که داریم به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نامه نگاری خواهیم کرد تا به طور رسمی نگرانی خود را اعلام کنیم؛ البته درباره بازی با تراکتورسازی تبریز که چهارشنبه برگزار می‌شود نگرانی جدی داریم. ما از مراجع ذی‌صلاح در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می‌خواهیم این موضوعات را بررسی کنند و شرایطی را فراهم کنند که در ورزشگاه‌ها شاهد یک فوتبال باشیم که تماشاگران لذت ببرند. ما نمی‌خواهیم اتفاقی برای کسی بیفتد. در بازی شب گذشته هم واقعاً هواداران پرسپولیس کاری نکردند اما سپاهانی‌ها صندلی شکستند و حتی میله نگهدارنده بلندگوی ورزشگاه را به زمین پرتاب کردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره آرای کمیته انضباطی و و اینکه چرا این کمیته در خصوص دیدار تراکتورسازی تبریز و پیکان رأیی صادر نکرده است؟ گفت: ما همچنان منتظر هستیم که کمیته انضباطی درباره بازی پیکان و تراکتورسازی رأی خود را صادر کند در این‌باره می‌خواهم با آقای حسن‌زاده تماس بگیرم تا ببینم چرا تا به حال رأیی درباره بازی تراکتور و پیکان صادر نشده است. ما هم‌چنان منتظریم رأی این بازی صادر شود ما اصلاً دوست نداریم در تبریز اتفاق جدیدی رخ بدهد. می‌خواهیم شرایط برای حضور تیم‌مان به طور کامل مهیا باشد با این شرایط که ما می‌بینیم کاملاً نگران هستیم و از طریق فدراسیون فوتبال پیگیر هستیم تا نگرانی‌مان برطرف شود. منظور من فقط مربوط به بازی در ورزشگاه نیست بلکه تمام شرایط حضور پرسپولیس در تبریز باید مهیا شود.

عرب در ادامه در پاسخ به این سوال که منشأ اتفاقات بازی روز گذشته چه بود و اینکه آیا مصاحبه‌های قبل از بازی تأثیری در حواشی این بازی داشت یا خیر؟ گفت: همه این مشکلات به مسائل فرهنگی بر می‌گردد. وقتی ما منش پهلوانی را اصل کار ندانیم و فوتبال را به عنوان یک فعالیت ورزشی که برای سلامتی جامعه قلمداد نکنیم، اتفاقات اینچنینی هم رخ می‌دهد. به نظر من به این اصل کم‌تر توجه می‌شود. ما باید کاری کنیم که یک نفر هم در ورزشگاه سهواً آسیب نبیند نه اینکه عامدا بر اثر پرتاب سنگ دچار آسیب شود. افراد با بچه‌های کوچک در شرایط سخت پول داده و بلیت خریده‌اند تا به ورزشگاه بیایند و از دیدن یک بازی جذاب لذت ببرند. متأسفانه مصاحبه‌ها و جنگ روانی قبل از بازی روی حاشیه‌های آن تأثیر زیادی داشت که امیدوارم در آینده دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم گاهی اوقات مصاحبه‌هایی انجام می‌شود که با روح پهلوانی سازگار نیست.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره مصاحبه سیاوش یزدانی که گفته بود هواداران پرسپولیس به اصفهان نیایند، گفت: درباره اظهارات این بازیکن به طور رسمی نامه‌ای به کمیته انضباطی می‌فرستیم و شکایت خواهیم کرد و تا انتها هم پیگیر شکایت خواهیم بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول