کمیته رفاهی
 

سالی دیگر، شروعی دیگر، در کنار یکدیگر با مدیریت جدید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 228 ] - پنجشنبه, 1 فروردین 1398
سالی دیگر، شروعی دیگر، در کنار یکدیگر با مدیریت جدید

پیام رئیس هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم‌های ملی:   سالی دیگر، شروعی دیگر، در کنار یکدیگر با مدیریت جدید   فرارسیدن بهار طبیعت، ...

پیام رئیس هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم‌های ملی:

 

سالی دیگر، شروعی دیگر، در کنار یکدیگر با مدیریت جدید

 

فرارسیدن بهار طبیعت، نوروز باستانی و آغاز سال 1398 خورشیدی را به تمامی اعضای جمعیت، همیاران عزیز و هواداران ارجمند که از ارکان اساسی فوتبال هستند و مردم عزیز ایران شادباش می‌گوئیم.

متأسفانه سال گذشته، نخستین مدیرعامل پرتلاش و سختکوش خود را از دست دادیم، اما با استعانت از پروردگار یکتا و به یاری اعضای هیأت مدیره توانستیم، بلافاصله این خلاء را پر کرده و مدیرعامل جدیدی که همواره در این جمعیت با خلوص نیت حضوری فعال و مستمر داشت، انتخاب کنیم، امید است سال جدید در راستای اهداف اساسنامه و تثبیت جمعیت به موفقیت های بزرگی دست یابد.

اینجانب صمیمانه امیدوارم در سال نوین، در سایه افق روشنی که با مدیریت جدید پدید می آید، بتوانیم از اشتباهات گذشته درس بگیریم و تدبیرمان را تقویت کنیم و با افزودن بر میزان تلاش و خلاقیت خود به مدد اتحاد و همبستگی تمامی اعضای جمعیت گسترش فعالیت‌های جمعیت در دستیابی به تمامی اهداف مندرج در اساسنامه برای فوتبال پرافتخار کشورمان برداریم و در این راستا، ما به پشتیبانی و حمایت همه مسئولین ورزش به ویژه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، هیأت‌های فوتبال و نیز یگان زحمتکش نیروی انتظامی، حراست، لیدرها، هواداران سرافراز و اعضای پرتلاش خود دلگرم و مفتخر هستیم و دست همه آنان را به گرمی می‌فشاریم.

بی شک، تماشاگران و هواداران ایران سرمایه‌های فوتبال هستند، فقط باید آنان را دید، برایشان شخصیت قائل شد و ظرفیت بی حدّ و حصر نهفته در وجود پرجوش و خروش آنان را کشف نمود و در جهت سازنده به کار گرفت.

شادی، بهروزی، گشایش در کار و تندرستی همگان را در سال جدید از درگاه یزدان پاک مسئلت دارم و همواره آرزومند سرافرازی ورزش جمهوری اسلامی ایران می‌باشم و با این آرزو یادی کنیم از شاعر شیرین سخن شیخ اجل سعدی شیرازی که فرمود:

مبارک بادت این سال و همه سال – همایون بادت این روز و همه روز

 

محمدرضا تهرانی

رئیس هیأت مدیره جمعیت و مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در امور هواداران

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول