کمیته رفاهی
 

دلایل شکایت مدیرعامل پیشین از استقلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 171 ] - دوشنبه, 27 اسفند 1397
دلایل شکایت مدیرعامل پیشین از استقلال

مدیرعامل پیشین استقلال توضیحاتی درباره شکایتش از این باشگاه ارائه کرد و گفت: به خاطر گرفتن حق و حقوقم این شکایت را انجام دادم! بهرام افشارزاده که از اردیبهشت ...

مدیرعامل پیشین استقلال توضیحاتی درباره شکایتش از این باشگاه ارائه کرد و گفت: به خاطر گرفتن حق و حقوقم این شکایت را انجام دادم!

بهرام افشارزاده که از اردیبهشت ماه 1393 تا مرداد 1395 به مدت دو فصل مدیریت و سرپرستی باشگاه استقلال تهران را بر عهده داشت، از این باشگاه به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش شکایت کرده است.

این شکایت با محکوم شدن باشگاه استقلال از طرف کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال همراه بوده است. این کمیته امروز یکشنبه در رابطه با شکایت افشارزاده از استقلال حکمِ پرداخت مبلغ 2/040/000/000 ریال بابت قرارداد و 50/200/000 ریال بابت هزینه رسیدگی در حق بهرام افشارزاده به صورت غیر قطعی را صادر کرد.

در همین راستا بهرام افشارزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه شکایتش از باشگاه استقلال برای یک سال پیش بود، گفت: ظاهراً فدراسیون فوتبال خواب است که تازه بعد از یک سال به موضوع رسیدگی کرده است.

وی تصریح کرد: طی مدت زمان دو سالی که مدیریت باشگاه استقلال را بر عهده داشتم، حق و حقوق خود را به صورت کامل دریافت نکردم. شکایتم در این زمینه بود و اینکه طبق قرارداد و بر اساس مستندات ارائه شده بتوانم آنها را در اختیار بگیرم.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که «مگر مدیران عامل باشگاه‌ها هم حقوق می‌گیرند؟»، گفت: چرا نگیرند؟! مدیران هم مانند بقیه کار می‌کنند. از صبح زود تا ساعت 11 شب در باشگاه بودم و امورات را پیگیری می‌کردم اما نباید حق و حقوقی داشته باشم و حقوق بگیرم؟ مگر می‌شود؟

وی ادامه داد: همه مدیران باشگاه‌ها قرارداد می‌بندند و حقوق هم می‌گیرند. چه کسی گفته که مدیران حقوق نمی‌گیرند؟ چنین چیزی صحت ندارد.

افشارزاده در مورد پیگیری شکایتش از استقلال گفت: فدراسیون حالا بعد از یک سال اعلام رأی کرده که به صورت غیرقطعی است اما من پیگیر موضوع خواهم بود چراکه بابت دو سال مدیریت در استقلال طلبکارم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول