کمیته رفاهی
 

حقوق هواداران و وظیفه مسئولان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 448 ] - شنبه, 10 تیر 1402
حقوق هواداران و وظیفه مسئولان

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال، ، با توجه به اتفاقات اخیر در حاشیه اولین تمرین تیم استقلال تهران در روز عید سعید قربان، ضمن ابراز تأسف از ای...

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال، ، با توجه به اتفاقات اخیر در حاشیه  اولین تمرین تیم استقلال تهران در روز عید سعید قربان، ضمن ابراز تأسف از این حادثه ی ناخوشایند ورزشی لازم به یادآوری است؛ از آنجا که اساسأ هواداران سرمایه های اصلی ورزش کشور و همچنین موجب گرمی و جذابیت روند مسابقات هستند یقینا از حقوق اجتماعی و مدنی خاص خود نیز برخوردارند. لذا انتظار می رود مدیران و مسئولان سایر دستگاه های ذیربط نیز در این خصوص نسبت به تحقق تمامی شئونات و حقوق قانونی هواداران بویژه حمایت و حفظ امنیت تماشاگران در ورزشگاه ها را بطور ویژه مد نظر  قرار داده و حسب ضرورت برای پیشگیری از حوادث مشابه احتمالی، اقدامات بازدارنده ی  مبتنی بر قوانین را به درستی و به موقع معمول نمایند.

در این راستا جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران نیز  ضمن محکوم نمودن تحرکات خشونت آمیز و غیر اخلاقی   صورت گرفته، بر لزوم حفظ  حریم ها و حرمت ها در تمامی سطوح مربوطه تاکید نموده و در عین حال از کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی خدوم این عرصه نیز تشکر و قدر دانی می نماید.

در پایان امید است با تقویت روحیه ی برادری و جوانمردی  بعنوان یک الگوی مناسب و مطلوب معنوی و اخلاقی، شاهد اعتلای فرهنگ ارزشمند میهن اسلامی در تمامی میادین ورزشی باشیم.ان شاءالله.

معاونت روابط عمومی و امور فرهنگی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی

پایان پیام/

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول