کمیته رفاهی
 

حمله به طلسم 6 ساله؛ انتظار جهانی شدن ملی پوشان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 530 ] - چهارشنبه, 24 اسفند 1401
حمله به طلسم 6 ساله؛ انتظار جهانی شدن ملی پوشان

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که عنوان قهرمانی جام بین قاره ای 2022 را یدک می کشد، برای شرکت در مسابقات جام ملت های آسیا و انتخابی جام جهانی راهی تایلند شده تا...

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که عنوان قهرمانی جام بین قاره ای 2022 را یدک می کشد، برای شرکت در مسابقات جام ملت های آسیا و انتخابی جام جهانی راهی تایلند شده تا برای کسب سهمیه حضور در جام جهانی با رقبای آسیایی دیدار کند.

در دیدار نهایی مسابقات جام بین قاره ای، تیم ملی کشورمان به مصاف برزیل رفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و قهرمان این دوره از مسابقات شد. ساحلی بازان کشورمان با این قهرمانی به همراه تیم ملی روسیه با چهار عنوان قهرمانی پرافتخارترین تیم جام بین قاره ای محسوب می شوند.

حمله به طلسم 6 ساله؛ ساحل پاتایا منتظر جهانی شدن ملی پوشان

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از 25 اسفند در رقابت های فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا در تایلند حضور خواهد داشت. این رقابت ها مقدماتی جام جهانی 2023 دبی هم محسوب می شود و در صورت عدم راه یابی تیم ملی فوتبال ساحلی امارات به جمع چهار تیم پایانی، تیم های اول تا سوم این رقابت ها سهمیه جام جهانی 2023 را خواهند گرفت.

تیم ملی فوتبال ساحلی در آخرین دوره از مسابقات جام جهانی حضور نداشت، فیفا به دلیل کرونا مسابقات مقدماتی و انتخابی جام جهانی را برگزار نکرد و با توجه به تیم های راه یافته در دوره قبل مسابقات را برگزار کرد. تیم ملی چون در جام ملت ها به مرحله نیمه نهایی راه پیدا نکرده بود، برای حضور در جام جهانی انتخاب نشد. این بار اما تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بعد از قهرمانی در جام بین قاره ای امیدوار است، این درخشش را در جام ملت ها تکرار کند و سهمیه حضور در جام جهانی را به دست بیاورد.

حمله به طلسم 6 ساله؛ ساحل پاتایا منتظر جهانی شدن ملی پوشان

ملی پوشان ساحلی کشورمان آخرین بار در جام جهانی 2017 باهاما حضور داشت که از آن زمان 6 سال می گذرد. ساحلی بازان ایران در آن دوره توانستند در رتبه سوم قرار بگیرند و برزیل نیز با برتری در مقابل تاهیتی به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

گروه بندی کامل جام ملت های فوتبال ساحلی آسیا به شرح زیر است:

گروه A: تایلند، بحرین، افغانستان و عربستان سعودی

گروه B: امارات، ایران، مالزی و ازبکستان

گروه C: ژاپن، لبنان، چین و اندونزی

گروه D: عمان، فلسطین، کویت و قرقیزستان


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول