عزاداری

 

گزینه های دستیاری قلعه نویی در تیم ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 718 ] - چهارشنبه, 24 اسفند 1401
گزینه های دستیاری قلعه نویی در تیم ملی

انتخاب امیر قلعه نویی برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران باعث ایجاد گمانه  زنی هایی   در خصوص  انتخاب دستیاران او شده است. قلعه نویی که در دوره&nb...

انتخاب امیر قلعه نویی برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران باعث ایجاد گمانه زنی هایی در خصوص انتخاب دستیاران او شده است. قلعه نویی که در دوره اول حضورش روی نیمکت تیم ملی ایران در جام ملت های 2007 اعتقاد ویژه ای به استفاده از حداکثر ظرفیت مربیان داخلی داشت این بار تصمیم متفاوتی در این خصوص دارد. او 5 دستیار برای خود انتخاب خواهد کرد که یک آنالیزور نیز به جمع آنها اضافه خواهد شد.

«روی تاوارس» مربی دروازه بان های پیشین تراکتور و سپاهان اصفهان که سابقه همکاری با قلعه نویی را دارد یکی از گزینه های نیمکت ایران است و بار دیگر قلعه نویی را همراهی خواهد کرد.

«رودولفو میگوئنز» مربی پرتغالی هم یکی از گزینه های قلعه نویی برای کادر فنی است. میگوئنز شناخت خوبی از فوتبال ایران به واسطه حضور در تیم های تراکتور و ماشین سازی تبریز و همچنین در یک مقطع زمانی در تیم ملی ایران با کارلوس کی روش دارد. میگوئنز که با «تونی اولیویرا» سرمربی پرتغالی به تراکتور آمده بود، با قلعه نویی در این باشگاه هم کار کرده است.

گزینه های دستیاری قلعه نویی؛ از همکار «کی روش» تا رضا عنایتی
رودولفو میگوئنز

همچنین سعید الهویی دستیار قلعه نویی در تیم گل گهر سیرجان هم قرار است از این باشگاه به تیم ملی بیاید و به کار با قلعه نویی روی نیمکت ایران ادامه بدهد.

آنالیزور تیم ملی ایران نیز ایرانی خواهد بود اما احتمال اینکه مهرداد خانبان برای این پست انتخاب بشود، کم است.

گزینه های دستیاری قلعه نویی؛ از همکار «کی روش» تا رضا عنایتی

همچنین قلعه نویی تمایل به همکاری با رضا عنایتی را دارد اما هنوز به جمع بندی نهایی برای انتخاب قطعی او نرسیده است. عنایتی اخیراً سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان بود که از هدایت این تیم استعفا کرد.

ضمن اینکه سابقه وحید هاشمیان و کریم باقری روی نیمکت تیم ملی ایران باعث پیشنهاد هر دو مربی به قلعه نویی شده است که شانس هاشمیان بیشتر از باقری است که در حال حاضر در پرسپولیس کار می کند.

قلعه نویی قصد بررسی کامل تجربیات هاشمیان در اردوهای قبلی تیم ملی ایران را دارد تا ماحصل بررسی هایش را در اردوی نوروزی تیم ملی ایران به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال منتقل کند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول