یک سرمربی خیلی خوب برای تیم ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 265 ] - شنبه, 20 اسفند 1401
یک سرمربی خیلی خوب برای تیم ملی

آخرین صحبت های مهدی تاج درباره انتخاب جانشین کارلوس کی روش در تیم ملی نکات مهمی دارد؛ اینکه  بخاطر پرداخت مطالبات به یک سرمربی خارجی دچار مشکل هستند و هن...

آخرین صحبت های مهدی تاج درباره انتخاب جانشین کارلوس کی روش در تیم ملی نکات مهمی دارد؛ اینکه بخاطر پرداخت مطالبات به یک سرمربی خارجی دچار مشکل هستند و هنوز هم گزینه داخلی روی میز آنهاست و از بین نفرات مدنظرشان که مذاکره با آنها به نتیجه رسیده، امروز شنبه از فرد نهایی رونمایی خواهند کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تاکید به اینکه برای انتخاب سرمربی تیم ملی نمی توانند معطل آزاد شدن منابع مالی در ای اف سی بمانند و باید هرچه سریع تر تکلیف نیمکت ایران را مشخص کنند، تاکید داشته منابع خود فدراسیون برای انتخاب یک سرمربی سطح بالا کافی است و به همین دلیل تا 24 ساعت آینده سرمربی را تعیین می کنند.

عدم پرداخت مطالبات به سرمربیان خارجی در عرصه ملی و باشگاه ازجمله مارک ویلموتس، برانکو ایوانکوویچ، آندره آ استراماچونی و ... طی سالیان اخیر کاری کرده تا مهدی تاج عنوان کند در صورت آزاد نشدن منابع مالی در خارج از کشور، یک شکایت و پرونده مالی جدید دیگر برای سرمربی بعدی در فیفا خواهند داشت و به همین دلیل می توان از صحبت های رئیس فدراسیون استنباط کرد که گزینه آخر «احتمالا» داخلی است

1743670

مورد بعدی که می توان گفت گزینه نهایی مدنظر مهدی تاج یک مربی ایرانی است، اظهارات او در خصوص شیطنت های داخلی برای شکایت احتمالی مربیان خارجی از فدراسیون است و او تاکید کرده نباید مسیر گذشته را بروند و پرونده جدید مالی دیگری باز شود.

تاج همچنین در صحبت های دیروزش یادآور شد محدودیت هایی برای پرداخت مطالبات به یک فرد خارجی دارند و با همه این تفاسیر تاکید کرده فردا(شنبه)، یک «سرمربی خیلی خوب» برای نیمکت تیم ملی انتخاب می کنند.

این اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال ایران نشان می دهد احتمال انتخاب سرمربی داخلی بسیار بالاست، مگر اینکه طی ساعات آینده اتفاق خاصی رخ بدهد و تصمیم هیئت رئیسه دستخوش تغییر شود.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول