کمیته رفاهی
 

اخراج گری لینه کر از بی بی سی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 179 ] - شنبه, 20 اسفند 1401
اخراج گری لینه کر از بی بی سی

 - بی بی سی به گری لینه کر اعلام کرده است که تا زمانی که توافقی در مورد نحوه استفاده وی از شبکه های اجتماعی صورت نگیرد، این ستاره سابق فوتبال حق اجرا در ...

 - بی بی سی به گری لینه کر اعلام کرده است که تا زمانی که توافقی در مورد نحوه استفاده وی از شبکه های اجتماعی صورت نگیرد، این ستاره سابق فوتبال حق اجرا در برنامه Match of the Day را نخواهد داشت.

به گزارش فوتبالی، پیام هایی که لینه کر در مورد سیاست جدید دولت بریتانیا در مورد پناهندگی منتشر کرده بود، به شدت جنجال ساز شده است. در حقیقت بی بی سی معتقد است که فعالیت های اخیر لینه کر در شبکه های اجتماعی، قوانین آنها در شبکه های اجتماعی را نقض کرده است.  لینه کر این حق را ندارد که در مورد مسائل جنجال برانگیز سیاسی نظری بدهد یا سمت یکی از جناح های سیاسی را بگیرد. بدین ترتیب پس از چندین جلسه، قرار شده که لینه کر فعلا از اجرای برنامه کنار بکشد و این برنامه بدون مجری پخش شود. بدین ترتیب تا زمانی که دو طرف در مورد نحوه فعالیت لینه کر در شبکه های اجتماعی به توافق نرسند، ستاره سابق تیم ملی انگلیس حق اجرای Match of the Day  را نخواهد داشت.

در بیانیه بی بی سی آمده است:" ما هرگز نگفتیم که گری حق اظهار نظر را ندارد یا نمی تواند که در مورد مسائلی که به خودش مربوط است، دخالت داشته باشد اما باید از موضع گیری به سوی طرفین سیاسی عقب نشینی کند."

بدین ترتیب برنامه Match of the Day  شنبه بدون مجری و کارشناس پخش می شود. یان رایت، شیرر، جرمین جناس، الکس اسکات و میکا ریچاردز اعلام کرده اند که در حمایت از لینه کر در برنامه شرکت نمی کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول