کمیته رفاهی
 

عنایتی: از مربیان خارجی چیزی جز ضرر ندیدیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 179 ] - جمعه, 19 اسفند 1401
عنایتی: از مربیان خارجی چیزی جز ضرر ندیدیم

 رضا عنایتی روز جمعه در گفت وگوی تلویزیونی درباره جدایی خود از باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: تجربه نشان داده تغییرات به نفع یک تیم نیست و به ندرت باع...

 رضا عنایتی روز جمعه در گفت وگوی تلویزیونی درباره جدایی خود از باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: تجربه نشان داده تغییرات به نفع یک تیم نیست و به ندرت باعث می شود بحران ها پشت سر گذاشته شوند. تیم های نفتی با اینکه زیرمجموعه وزارت نفت هستند، زیرساخت های بسیار ضعیفی دارند و از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستند. تیمی که نام نفت روی آن است، نباید مشکل مالی داشته باشد و نمی دانم برای حل این مشکل باید چه کرد.

وی درباره ی علت قبول کردن پیشنهاد سرمربیگری نفت خاطرنشان کرد: مذاکره ما با دوستان بیشتر از یک ماه طول کشید و من می دانستم شرایط بسیار دشواری خواهد بود. مطابق آنالیزی که داشتم، می شد کارهایی برای تیم انجام داد. با این حال وقفه ایجاد شده به خاطر جام جهانی 2022 و 2 بازی حساس برابر ملوان و مس کرمان را از دست دادیم. مدیرعامل باشگاه تلاش زیادی می کند، اما به تنهایی نمی توان مشکلات تیم بزرگ نفت را برطرف کرد.

سرمربی سابق نفت مسجدسلیمان در خصوص حواشی پیرامون لیدرهای این تیم بیان داشت: سال های سال است که این موارد تکرار می شود و نمی دانم دوستان چرا جلوی این مشکلات را نمی گیرند. بعد از بازی با استقلال به نشست خبری رفتم و هنگامی که برگشتم، انگار یکی از لیدرها به رختکن رفته بود. روحم از این ماجرا خبر نداشت و وقتی خبرنگاران از من سؤال کردند، گفتم چنین مسئله ای نبوده است. هشدار دادم اگر دوباره چنین اتفاقی تکرار شود، روی دیگر مرا می بینید. اگر کسی وارد رختکن شود، به حریم خصوصی شما ورود کرده است. کانون هواداران ما فوق العاده فعال بودند و اتفاقات بازی با نساجی برای همین 2، سه نفر (لیدرها) بود. ما با برتری 2 بر صفر به رختکن رفتیم و هنگامی که همه خوشحال هستند، کسی باید خصومت شخصی داشته باشد که چاقو پرتاب کند. نهادهای نظارتی و انتظامی باید ورود کنند و ما اخبار وحشتناکی می شنویم.

عنایتی در پایان درباره ی انتخاب فلیکس سانچز به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: از مربیان خارجی چیزی جز ضرر ندیدیم. وقتی کی روش سرمربی تیم ملی بود، به تاج گفتم پس از او چه اتفاقی برای تیم ملی می افتد؟ آیا 2 دستیار کنار کی روش گذاشتید که پرورش بدهید؟ او نمی تواند بگوید دستیار ایرانی نمی خواهم. شرایط کشور به گونه ای است که با مربی خارجی دچار چالش می شویم و یک مربی ایرانی کمک بیشتری به ما خواهد کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول