عزاداری

 

اسکوچیچ: بعد از جدایی از ایران چند پیشنهاد داشتم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 213 ] - جمعه, 19 اسفند 1401
اسکوچیچ: بعد از جدایی از ایران چند پیشنهاد داشتم

دراگان   اسکوچیچ  آخرین بار در جریان مسابقات جام جهانی بود که درباره ایران گفتگو کرد و انتقاداتی به سبک بازی تیم کارلوس کی روش داشت. این مربی کروات ...

دراگان اسکوچیچ آخرین بار در جریان مسابقات جام جهانی بود که درباره ایران گفتگو کرد و انتقاداتی به سبک بازی تیم کارلوس کی روش داشت.

این مربی کروات پس از آن و به جز یکی دو مورد واکنش به اظهاراتی که درباره تیم ملی در زمان سرمربیگری او شد، سکوت پیشه کرد و از رسانه ها فاصله گرفت.

این اواخر و پس از استعفای جواد نکونام از فولاد، نام اسکوچیچ هم بعنوان یکی از گزینه های سرمربیگری فولاد مطرح شد اما سرمربی سابق تیم ملی پیشنهاد این باشگاه را قبول نکرد.

اسکوچیچ حالا در تازه ترین مصاحبه خود اعلام کرده است که بعد از جدایی از تیم ملی 5 - 6 پیشنهاد داشته و وقتش رسیده است که ریسک کند.

این مربی گفت: بعد از خروج از ایران پیشنهادات زیادی به من شد، 5 - 6 پیشنهاد بود. وقت آن است که من تیمی را انتخاب کنم. من واقعاً جنبه پروژه ای آن باشگاه ها را دوست نداشتم.

اسکوچیچ ادامه داد: نیازی به عجله نیست و از طرفی این مثل یک شمشیر دولبه است.

وی با بیان اینکه پیشنهاداتش از تیم هایی در آسیا بوده است، گفت: من کمی ریسک می کنم. از طرف دیگر، بعد از سه سال اخیر نیاز به استراحت دارم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول