کمیته رفاهی
 

الهامی: لایق ترین شخص برای هدایت تیم ملی بودم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 150 ] - جمعه, 19 اسفند 1401
الهامی: لایق ترین شخص برای هدایت تیم ملی بودم

ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال هوادار امروز (جمعه) میهمان برنامه تلویزیونی «ورزشگاه» بود و صحبت های جالب و عجیبی را پیرامون حضورش در تیم ملی فوتبال ایران مطرح ...

ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال هوادار امروز (جمعه) میهمان برنامه تلویزیونی «ورزشگاه» بود و صحبت های جالب و عجیبی را پیرامون حضورش در تیم ملی فوتبال ایران مطرح کرد. او درباره ی حضور در راس کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: در مقطع فعلی دوست ندارم سرمربی تیم ملی شوم، چون قصد دارم در رده باشگاهی کار کنم.

الهامی خاطرنشان کرد: فکر می کردم لایق ترین شخص برای هدایت تیم ملی، من بودم، چون موفق ترین مربی در پنج سال گذشته بوده ام و همه مربیان را برده ام. استقلال فصل گذشته بدون باخت قهرمان شد، ولی سه بار با این تیم (در لیگ برتر و حذفی) بازی کردم و یک گل نخوردم. حسین فرکی و مهدی تارتار عزیزان من هستند، ولی در 15 سال گذشته یک هزارم افتخاراتم را کسب نکرده اند! امیر قلعه نویی رئیس و عزیز من است، ولی در 10 سال گذشته چه افتخاری کسب کرده است؟

وی در ادامه بیان داشت: من به خودم ایمان دارم، اگر مربی تیم ملی شوم کره جنوبی را در سئول، ژاپن را در توکیو، چین را در پکن و عربستان را در ریاض شکست می دهم، به شرطی که قبول کنم سرمربی تیم ملی شوم. من با سه کاپیتان تیم ملی در بحرانی ترین شرایط کار کردم. مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و اشکان دژاگه سه کاپیتان تیم ملی بودند و از آنها بپرسید که از ساکت الهامی بیشتر یاد گرفتند یا مربیان دیگر از جمله کارلوس کی روش. شما دنبال این هستید که مهدی طارمی از قیافه من خوشش بیاید یا نه؟ ساکت الهامی سرمربی تیم ملی شود باید بیشتر از سرمربی پورتو به طارمی یاد بدهد و قطعاً این اتفاق می افتد.

الهامی در پاسخ به این سؤال که به غیر از خودش چه کسانی را شایسته نشستن روی نیمکت تیم ملی می داند، اظهار داشت: امیر قلعه نویی، جواد نکونام و یحیی گل محمدی.

الهامی همچنین درباره ی اینکه آیا حاضر است دستیار فلیکس سانچز در تیم ملی ایران شود گفت: دوره دستیاری من گذشته است چون چیزی ندارم که ارائه کنم. نه تنها سانچز، بلکه دستیار گواردیولا نیز نمی شوم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول