کمیته رفاهی
 

نیمکت شلوغ استقلال و جریمه 4.7 میلیارد ی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 180 ] - یکشنبه, 14 اسفند 1401
نیمکت شلوغ استقلال و جریمه 4.7 میلیارد ی

، در حالی هفته بیست و دوم فوتبال ایران از امروز(یک شنبه) اغاز می شود و در 21 هفته گذشته سرمربی آبی ها عملکرد منحصر به فردی را از خود به جا گذاشته است و به نوع...

، در حالی هفته بیست و دوم فوتبال ایران از امروز(یک شنبه) اغاز می شود و در 21 هفته گذشته سرمربی آبی ها عملکرد منحصر به فردی را از خود به جا گذاشته است و به نوعی رکورددار جریمه در لیگ برتر است.

بیشتر بخوانید
ساپینتو: از مردم عذر می خواهم/ به کسی بی احترامی نکردم
4 جلسه محرومیت برای ریکاردو ساپینتو
سرمربی استقلال تاکنون 6 میلیارد ریال جریمه و 7 جلسه نیز از همراهی تیم خود محروم شده است؛ یعنی تماشای یک سوم بازی های استقلال از روی سکوها!

او همچنین علاوه بر همه این جریمه ها، به اندازه 10 درصد مبلغ قراردادش نیز استقلال باید جریمه پرداخت کند و با یک حساب سرانگشتی، سرمربی پرتغالی آبی ها تاکنون بیش از 3 میلیارد تومان جریمه شده است.

همچنین در پرسپولیس نیز محمد عسگری، آنالیزور تیم نیز بیشترین کسی است که از سوی کمیته انضباطی جریمه شده است. او تاکنون 15 میلیون تومان جریمه به همراه 2 جلسه محرومیت داشته است که به نوعی عجیب است. البته جرایم پرسپولیسی ها قابل مقایسه با کادر فنی استقلال نیست و آبی ها بیش از هر تیم دیگری با جرایم کمیته انضباطی نقره داغ شده اند.

جریمه های استقلال تا هفته بیست ویکم از سوی کمیته انضباطی به شرح زیر است:

دیدار برابر مس کرمان: 20 میلیون تومان جریمه نقدی + یک جلسه محرومیت قطعی، یک جلسه محرومیت تعلیقی به همراه 200 میلون تومان جریمه نقدی برای ساپینتو + 100 میلیون تومان جریمه نقدی برای غلامپور

دیدار برابر سپاهان: 60 میلیون تومان جریمه نقدی به همراه یک جلسه محرومیت تعلیقی برای غلامپور

دیدار برابر تراکتور: 20 میلیون تومان جریمه نقدی

دیدار برابر ملوان: 150 میلیون تومان + یک جلسه محرومیت قطعی و یک جلسه محرومیت تعلیقی برای ساپینتو

دیدار برابر پیکان: 4 جلسه محرومیت قطعی برابر ساپینتو + جریمه 10 درصدی مبلغ قرارداد این مربی (10 درصد از قرارداد دلاری ساپینتو معادل 3 میلیارد و 750 میلیون تومان است)

دیدار برابر گل گهر: 400 میلیون تومان جریمه نقدی به همراه 2 جلسه محرومیت

دیدار برابر مس رفسنجان: 40 میلیون تومان جریمه نقدی به همراه یک جلسه محرومیت تعلیقی برای بهزاد غلامپور

مجموع جرایم استقلالی ها: 4 میلیارد و 740 میلیون تومان
جریمه های پرسپولیس تا هفته بیست و یکم از سوی کمیته انضباطی به شرح زیر است:
دیدار برابر هوادار: یک جلسه محرومیت قطعی و یک جلسه محرومیت تعلیقی به همراه 5 میلیون تومان جریمه نقدی برای محمد عسگری (آنالیزور)

دیدار برابر فولاد: 10 میلیون تومان جریمه نقدی

دیدار برابر نفت مسجدسلیمان: 20 میلیون تومان جریمه نقدی + یک سال محرومیت تعلیقی به همراه 10 میلیون تومان جریمه نقدی برای فراز اوجاقی (ماساژور)

دیدار برابر ملوان: 10 میلیون تومان جریمه نقدی به همراه یک جلسه مرحومیت قطعی برای محمد عسگری (آنالیزور)

به گزارش ایسنا، با گذشت بیشت از دو سوم از فصل جاری و باقی ماندن 10 هفته از این مسابقات، باید دید جرایم کمیته انضباطی برای عوامل دو تیم استقلال و پرسپولیس در بازی های آینده چقدر راه گشا خواهد بود و آیا دیگر شاهد جنجال و حاشیه نخواهیم بود؟

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول