کمیته رفاهی
 

پرسپولیس برد ولی به صدر نرسید/ نفت گزینه اصلی سقوط

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 133 ] - سه شنبه, 9 اسفند 1401
پرسپولیس برد ولی به صدر نرسید/ نفت گزینه اصلی سقوط

، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16:45 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 8 هزار تماشاگر به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که  مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به سود پرس...

، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16:45 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 8 هزار تماشاگر به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که  مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. 

پرسپولیس با برد مقابل حریف  قعرنشین 42 امتیازی شد و با سپاهان صدرنشین هم امتیاز شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به حریف اصفهانی همچنان در رده دوم جدول باقی ماند و به صدر جدول نرسید. سرخپوشان برای صدرنشینی موقت باید 6 گل در این بازی می زدند.

نفت هم با 12 امتیاز همچنان آخرین تیم جدول است و برای بقا در لیگ برتر امید اندکی دارد و این تیم یکی از گزینه های اصلی سقوط به لیگ یک است. این تیم امروز یک ضربه پنالتی در دقیقه 12 به دست آورد که بیرانوند با مهارش زمینه برد خانگی پرسپولیس را فراهم کرد.

داور: کوپال ناظمی

کمک داوران: محمدعلی پورمتقی، دانیال باشنده

کارت زرد: سینا عبدالهی، جهانبخش ذبیحی طاهر، آریا برزگر ( نفت مسجدسلیمان)  کمال کامیابی نیا( پرسپولیس)

کارت قرمز:-

گل: گل: سینا اسد بیگی( دقیقه 22)،   مهدی ترابی(45+5)، مهدی عبدی( دقیقه 89) برای پرسپولیس

ترکیب تیم  پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی گنجی، وحدت هنانوف، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی( از دقیقه 46 سروش رفیعی) ، وحید امیری، مهدی ترابی( از  دقیقه 70 سیامک نعمتی) ، لئاندرو پریرا( از دقیقه 87 مهدی عبدی) ، امید عالیشاه ( از دقیقه 82 دانیال اسماعیلی فر) و عیسی آل کثیر( از دقیقه 70  کمال کامیابی نیا) 

سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب تیم نفت مسجدسلیمان:

فرهاد مجدکرمانشاهی، عقیل کعبی، محمد خرم الحسینی( از دقیقه 29 حسین شنانی)، پیمان رنجبری، پیمان میری، رضا مغانلو، حسین گودرزی، جهانبخش ذبیحی طاهر( از دقیقه 46 سینا عبدالهی) ، محمود صالحی( از دقیقه 46 مجتبی مقتدایی) ، محمد مهدی احمدی( از دقیقه 72 آریا برزگر)  و اسماعیل بابایی

سرمربی: رضا عنایتی

دقیقه 12: 

خطای مدافع پرسپولیس روی بازیکن نفت مسجدسلیمان یک پنالتی برای حریف به ارمغان آورد که ضربه پنالتی پیمان میری را علیرضا بیرانوند مهار کرد.


دقیقه 18:

دروازه بان نفت مسجدسلیمان زودتر از پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس به توپ رسید و توپ را دفع کرد.


دقیقه 22:

ارسال امیری روی سر آل کثیر فرود آمد و ضربه او را کرمانشاهی دروازه بان نفت دفع کرد و در برگشت توپ به سینا اسد بگی رسید و شوت او از داخل محوطه جریمه دروازه نفت مسجدسلیمان را باز کرد.


دقیقه 27:

ضربه کاشته نفت مسجدسلیمان را بیرانوند با مشت دور کرد.


دقیقه 30:

شوت مهدی ترابی با فاصله از بالای دروازه نفت مسجدسلیمان به بیرون رفت.


دقیقه 33:

ضربه کاشته پرسپولیس را عالیشاه از پشت محوطه جریمه زد که توپ به تیرک دروازه برخورد کرد. 


دقیقه 38:

پیمان میری در دقیقه 39 دچار مصدومیت شد و بازی به همین خاطر چند لحظه ای متوقف شد و در نهایت این بازیکن هم از ترکیب تیم نفت بیرون آمد و تعویض اجباری انجام شد.


دقیقه 1+45

ضربه کرنر نفت مسجدسلیمان را مدافعان توپ را دفع کردند تا باردیگر نفتی ها کرنر دیگری را روی دروازه پرسپولیس بزنند که این توپ هم حاصلی برای نفت مسجدسلیمان نداشت.


دقیقه 5+45

مهدی ترابی با دریبل دو سه بازیکن پا به توپ  وارد محوطه جریمه نفت شد و با یک شوت دقیق و فنی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند. 


نیمه دوم

دقیقه 51:

ضربه کاشته نفت مسجدسلیمان روی دروازه پرسپولیس را مدافعان برگشت دادند.


دقیقه 53:

اعلام خطا پشت محوطه جریمه پرسپولیس باعث اعتراض شدید بازیکنان به داور مسابقه شد آنها معتقد بودند خطایی روی بازیکن نفت انجام نداده اند.این ضربه کاشته را دهقانی زد که با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. 


دقیقه 60:

اعلام خطا پشت محوطه جریمه به سود نفت باعث اعتراض شدید گل محمدی به داور شد، این ضربه کاشته یک فرصت خوب گلزنی برای نفت بود که ضربه سر عقیل کعبی با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. 


دقیقه 78:

سیامک نعمتی یک فرصت خوب گلزنی را از دست داد و نتوانست در محوطه شش قدم به توپ ضربه بزند. 


دقیقه 84:

پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس در این دیدار که مقابل ضعیف ترین خط دفاع لیگ قرار گرفته بود هم نتوانست گلزنی کند و دو دقیقه بعد هم تعویض شد. 


دقیقه 89:

عبدی سه دقیقه بعد از ورودش به میدان گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند و  از نخستین فرصت گلزنی اش نهایت استفاده را برد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول