کمیته رفاهی
 

انصاری: کمتر کسی را دیدم کت و شلوار به تن کند و جهادی باشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 185 ] - یکشنبه, 7 اسفند 1401
انصاری: کمتر کسی را دیدم کت و شلوار به تن کند و جهادی باشد

محمد انصاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص درگذشت اساعیل احمدی سرپرست حوزه ریاست وزارت ورزش و جوانان در حادثه بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانا...

محمد انصاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص درگذشت اساعیل احمدی سرپرست حوزه ریاست وزارت ورزش و جوانان در حادثه بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان در کرمان اظهار داشت: اول از همه درگذشت اسماعیل احمدی را به خانواده محترمش و جامعه ورزش تسلیت عرض می کنم. حدود 8 ماهی بود که به واسطه گروه نجوا که از ورزشکاران تشکیل شده بود و کار خیر می کردند در کنار حاج اسماعیل مهشور بودیم. در این 8 ماهی که با او بودم چیزهای خیلی زیادی از او یاد گرفتم. خیلی خالصانه کار می کرد و همیشه به دنبال حل دغدغه ورزشکاران بود. جای خالی او خیلی حس خواهد شد.

وی افزود: برای تمام کسانی که در این حادثه دچار سانحه شدند هرچه زودتر سلامتی خود را به دست آورند. مخصوص حمید سجادی وزیر ورزش که امیدوارم هرچه زودتر حال او خوب شود. متاسفانه حاج اسماعیل از بین ما رفت و برای او هم آرزوی مغفرت می کنیم. 

انصاری در خصوص اینکه آیا جای او در آینده پر می شود یا خیر عنوان کرد: خیلی سخت است که جای اسماعیل احمدی پر شود. خیلی مدیر دیدیم و خیلی ها بودند که در این فضاها حضور داشتند اما کسی را شبیه او در زندگیم ندیده بودم. مرحوم احمدی همیشه دغده این را داشت که گروه نجوا قوت بگیرد. همیشه بعد از تمام اردوها زنگ می زد و نقاط قوت و ضعف را می گفت تا برای آینده رفع شود. او دوست داشت نجوا در آینده ملی شود.

مدافع سابق پرسپولیس درباره اینکه چطور می شود یک معاون وزیر با کت و شلوار تا این حد مردمی باشد همیشه به دنبال کار خیر باشد اظهار کرد: نمیشه به طور کلی گفت کسی نیست اما کمتر کسی را دیدم کت و شلوار به تن کند و جهادی باشد. در واقع احمدی فضای قبل از ورود به کار ریاستی را حفظ کرده بود و دائما از تمام ارتباطاتی که داشت استفاده می کرد تا بتواند مشکلات مردم را برطرف کند. حقیقتا جای او خالی است  و امیدوارم در آینده بتوانیم در گروه نجوا موفق باشیم و ادامه دهنده راه احمدی باشیم. هر کار خیری در این گروه جهادی انجام شود قطعا ثواب آن به روح مطهر اسماعیل احمدی هم خواهد رسید.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول